Dzięki „Jasnej Stronie Mocy” wspierają młodych uczniów

Lubaczowskie Centrum Inicjatyw Społecznych „Nasza Przyszłość” od grudnia 2022 roku realizuje projekt Jasna Strona Mocy sfinansowany przez Miasto Lubaczów.

Inicjatywa skierowana jest do dzieci, młodzieży i całej społeczności lokalnej. Zorganizowane zostały już zajęcia profilaktyczno- edukacyjne w klasach Szkoły Podstawowej, podczas których uczniowie rozmawiali na temat tego, jakie mogą być przyczyny, objawy i skutki sięgania po substancje psychoaktywne. Odbyły się  także warsztaty animacyjne oraz  nauka gry w  warcaby. Dzięki instruktorkom Marzenie Skibie i Monice Kalmuk uczestnicy warsztatów warcabowych -19 GZ Leśne Grzybki z Lubaczowa, wzięła udział w charytatywnym Turnieju warcabowym WARCABOWE LOVE pod patronatem Burmistrza Oleszyc Andrzeja Gryniewicza. Zuchy odniosły niebywały sukces, bowiem po kilkugodzinnej nauce gry zajmują już wysokie miejsca w tabeli.

Oto wyniki:

  1. kategoria do lat 8 chłopcy: Antoni Zegarlicki 6 miejsce, Nicpoń Miłosz 14 miejsce
  2. kategoria do lat 10 dziewcząt: Sara Kułakowska 6 miejsce, Kiczuła Karolina 7 miejsce, Sokół Lena 8 miejsce
  3. kategoria chłopcy do lat 10: Hubert  Galimski 8 miejsce, Szymon Sycz 10 miejsce, Michał Skiba 11 miejsce

- Dzięki projektowi sfinansowanemu przez Miasto Lubaczów społeczność pozyskuje mądrych i zdolnych - być może, kiedyś mistrzów Gry w warcaby! – podkreślają organizatorki Renata Drewniak i Anna Hawrylak

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.