Zmarła Grażyna Kucel - wieloletnia nauczycielka Szkoły Podstawowej w Krowicy Samej

W czwartek (29.12)  wieku 58 lat zmarła Grażyna Kucel - wieloletni nauczyciel wychowania przedszkolnego, informatyki oraz wychowania do życia w rodzinie w Szkole Podstawowej im. Poety ks. Jana Twardowskiego w Krowicy Samej.

Pani Grażyna nauczała najmłodszych od 1 września 1986 roku, czyli aż 36 lat. Była nauczycielem wychowania przedszkolnego, informatyki oraz wychowania do życia w rodzinie w Szkole Podstawowej im. Poety ks. Jana Twardowskiego w Krowicy Samej.

Dyrekcja, Rada Pedagogiczna, pracownicy, uczniowie i absolwenci Szkoły Podstawowej w Krowicy Samej składają rodzinie i bliskim wyrazy głębokiego współczucia łącząc się w żałobie i smutku.

- Wobec ciosu, który spadł na Państwa Rodzinę, niełatwo znaleźć słowa otuchy. Można jedynie życzyć sił do zniesienia tego bólu, który tylko czas może złagodzić. -  napisali na Facebooku nauczyciele szkoły w Krowicy Samej

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w kościele pw. Miłosierdzia Bożego w Krowicy Samej w sobotę 31 grudnia o godzinie 14:00.

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.