Rusz się…po zdrowie! Mikołajkowy challenge w Baszni Dolnej [ZDJĘCIA]

fot. ZSP Basznia Dolnafot. ZSP Basznia Dolna

W sobotę (10.12) Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Baszni Dolnej odbył się Mikołajkowy challenge aktywności fizycznej i profilaktyki zdrowia. Był to program zrealizowany przez Urząd Gminy w Lubaczowie we współpracy ze szkołą i Centrum Medycznym „Medyk” w Rzeszowie.

"Rusz się.. po zdrowie", tak brzmiało hasło tego wydarzenia i zawierało bezpłatne badania w ramach programu „ Profilaktyka 40 Plus”, badania zmian skórnych oraz profilaktykę raka jelita grubego dla osób w wieku 50-64 lat.

- Trzeba przyznać, że zainteresowanie było duże, kolejki zaczęły się już od godziny 7.00 i wszyscy zainteresowani zostali przyjęci. – relacjonuje Edyta Hass, z-ca dyrektora ZSP Basznia Dolna.

Ten dzień obfitował również w inne wydarzenia. Najmłodsi modelowali z balonów, budowali konstrukcje z klocków XXL, odbyły się gry, turnieje i zabawy sportowe. Oczywiście wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody.

Wśród trochę starszej młodzieży dużą atrakcją była Platforma Sportu Fit @Family (która zapewniała: platformę balansową, rollmaster, urządzenie wibracyjne, wagę do pomiaru składu i dokładnej analizy ciała) zumba oraz stoiska kosmetyczne i kosmetologiczne.

Oczywiście nie zabrakło kiermaszy świątecznych połączonych z warsztatami, barku kawowego, stoiska ze zdrowymi przekąskami i słodkości, które serwowała niezastąpiona Rada Rodziców.

- Serdeczne podziękowania dla Wszystkich, którzy przyczynili się do realizacji tego wspaniałego wydarzenia.  – dziękuje dyrekcja Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Baszni Dolnej

fot. ZSP w Baszni Dolnej

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Najbliższe wydarzenia

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.