Zespół Szkół w Lubaczowie po raz kolejny z tytułem "Solidarna Szkoła"

fot. Grzegorz Jakubowski/KPRPfot. Grzegorz Jakubowski/KPRP

Zespół Szkół im. gen. Józefa Kustronia w Lubaczowie po raz kolejny otrzymał tytuł „Solidarnej Szkoły”. Tegorocznemu zwycięzcy udało się zebrać aż 27 054 zł!

Już po raz jedenasty Fundacja Świętego Mikołaja przyznała nagrody w ramach konkursu „Solidarna Szkoła”. W trakcie uroczystej gali, która została zorganizowana w Pałacu w Wilanowie, nagrodzonych zostało 12 szkół, które w ogólnopolskiej skali wyróżniły się swoim zaangażowaniem w zbieranie funduszy na stypendia dla utalentowanych uczniów z niezamożnych rodzin. Podczas gali nagrody odebrały szkoły w czterech kategoriach.

Spośród szkół podstawowych największą kwotę 24 775 zł zebrał Zespół Szkół im. gen. Józefa Kustronia w Lubaczowie.

Gala „Solidarnej Szkoły” została objęta honorowym patronatem Małżonki Prezydenta RP Agaty Kornhauser-Dudy.

Stypendia Świętego Mikołaja to program, dzięki któremu zdolna, zaangażowana społecznie młodzież z niezamożnych rodzin otrzymuje stypendia na rozwój swoich talentów. Unikalność programu polega na stworzeniu ogólnopolskiej sieci Solidarnych Szkół, które biorą odpowiedzialność za swoich zdolnych uczniów, pozyskując środki na stypendia dla nich.

Komentarze   

Ziomal
+3 # Ziomal 2022-12-07 14:07
Gratuluję Wam.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.