Przed nami kolejna Gala Przedsiębiorczości w Zespole Szkół w Lubaczowie

fot. ZS w Lubaczowiefot. ZS w Lubaczowie

W piątek (28.10) w Zespole Szkół w Lubaczowie już po raz trzeci odbędzie się Gala Przedsiębiorczości. Podczas wydarzenia najzdolniejsi uczniowie otrzymają stypendia.

Gala rozpocznie się wykładem pt. "Uwierz w siebie", który wygłosił Miłosz Stanisławski - hotelarz, współtwórca marek HOTELMANIA i SOPit 15, wykładowca w Grupie Uczelni Vistula, Szkole Głównej Handlowej w Warszawie i Akademii Leona Koźmińskiego.

Następnie zostaną podsumowane projekty: ERASMUS+ "Mobilni teraz, kreatywni w przyszłości oraz "Od kreatywności do innowacyjności - zawody przyszłości" współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej.

W dalszej części zaplanowano podsumowanie programów stypendialnych i wręczenie nagród i podziękowań przedsiębiorcom i darczyńcom.

Początek w piątek 28 października o godz. 10:00.

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.