ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Chcą uszyć maseczki dla szpitala w Lubaczowie. Potrzebna jest pomoc!

Zdjęcie ilustracyjne fot. pxfuel
Zdjęcie ilustracyjne fot. pxfuel

Zdjęcie ilustracyjne fot. pxfuel

Z godziny na godzinę wzrasta liczba zakażeń koronawriusem, w związku z tym jest coraz większe zapotrzebowanie na maseczki ochronne. Dlatego też trzy dzielne kobiety, które na co dzień pracują w szpitalu w Lubaczowie organizują akcję "Szyjemy maseczki dla Lubaczowskiego Szpitala”. Najbardziej potrzebne są materiały.

W ostatnich dniach potrzebnych jest coraz więcej maseczek ochronnych. Przede wszystkim dla szpitali. Niestety w związku z olbrzymim zapotrzebowaniem na całym świecie, tego towaru brakuje w hurtowniach. Pomimo tego, że na chwilę obecną szpital w Lubaczowie jest zaopatrzony w maseczki, to lada moment może ich zabraknąć. W związku z tym trzy panie: Monika Picur, Monika Karnas-Drabik oraz Katarzyna Witek, które pracują w lubaczowskim szpitalu postanowiły zorganizować akcję szycia maseczek na potrzeby naszej placówki medycznej.

Proszą o wsparcie. W chwili obecnej potrzebne są następujące materiały: wigofil i fizelina o gramaturze 40g, bawełna 100%, troczki i gumeczki do masek. Organizatorki akcji zapraszają również krawcowe, które posiadają maszynę do szycia.

Osoby, które chcą wspomóc akcję proszone są o bezpośredni kontakt z organizatorkami, numery telefonów: 725 379 648, 665 539 268, 668 161 342 Skontaktować się można również poprzez Facebooka. Poniżej link do strony na Facebooku:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze

Redakcja ZLUBACZOWA.PL
+23 # Redakcja ZLUBACZOWA.PL 2020-03-18 10:38
Zgodnie z prośba naszych czytelników możliwość dodawania komentarzy pod tą informacja została zablokowana.

Ktoś chce bezinteresownie pomóc, poświęcając swój prywatny czas. Być może dzięki tym kobietom to właśnie Ty będziesz potrzebował tej maseczki, czego oczywiście nie życzymy. Skąd w Was tyle nienawiści?

Odnosząc się jeszcze do braku maseczek - ich brakuje wszędzie. We Włoszech, Hiszpanii, a nawet w niektórych rejonach w Niemczech. Tu nie chodzi o pieniądze - po prostu producenci nie nadążają z produkcją, a popyt jest na całym świecie.
Zgłoś administratorowi

Komentarze zostały zablokowane.

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia (odwołane)

W kinie (MDK zamknięty)

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.