
Za nami 47. edycja Biesiady Teatralnej w Horyńcu-Zdroju – trzy dni wypełnione konkursowymi prezentacjami, spotkaniami twórców i finałową galą z ogłoszeniem werdyktu. Na scenie w Teatrze Dworskim zaprezentowało się 13 zespołów z różnych części kraju, a decyzją jury najważniejsze trofeum powędrowało do Jarosławia.


