
Dzisiaj (26.10) w Sejmie odbyła się uroczystość wręczenia zaświadczeń o wyborze na posła. Nie mogło zabraknąć tam Teresy Pamuły, która z piątym wynikiem na liście Prawa i Sprawiedliwości w okręgu krośnieńsko-przemyskim po raz drugi została wybrana na parlamentarzystkę.


