
Już po raz IV odbyły się Mistrzostwa Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej w Piłce Siatkowej i Tenisie Stołowym, pod patronatem J.E. Ks. Bpa Mariana Rojka. Zawody zostały rozegrane 8 marca 2014 r. w trzech lubaczowskich szkołach: Gimnazjum nr 2, Liceum Ogólnokształcącym, oraz Zespole Szkół. Mistrzostwa, jak i cały rok 2014, zostały dedykowane bł. Karolinie Kózce, patronce młodzieży KSM w 100 rocznicę jej męczeńskiej śmierci.










