
Przegraną MKS Pogoń-Sokół Lubaczów 0:4 z Płomieniem Morawsko zakończył się mecz 18. kolejki jarosławskiej klasy "O" rozegrany w Lubaczowie. Kibice, którzy w sobotę przyszli na Stadion Miejskim przy ulicy Sportowej zobaczyli po dwie bramki na każde 45 minut, niestety zdobywali je tylko zawodnicy gości.










