Uwaga! W Lubaczowie remontują drogi. Bedą utrudnienia w ruchu

Urząd Miejski w Lubaczowie poinformował iż w związku z realizacją przebudowy dróg gminnych ul. Rejtana, Wyspiańskiego i Podzamcze do 31 października na tych ulicach będzie można się spodziewać sporych utrudnień w ruch.

Ponadto na przełomie września i października drogi te zostaną całkowicie wyłączone z ruchu na okres 2-3 dni z wyłączeniem samochodów uprzywilejowanych (pogotowie/straż pożarna/policja). Mieszkańcy proszeni są o cierpliwość i wyrozumiałość, a także o wcześniejsze zaparkowanie samochodów w sposób umożliwiający bezproblemowe korzystanie z nich oraz sprawne prowadzenie robót drogowych. Mieszkańcy ww. ulic będą szczegółowo informowani o utrudnieniach przez wykonawcę robot budowlanych.

Dodajmy, że remont tych dróg dofinansowany jest z budżetu państwa, a całkowity koszt inwestycji ma wynieść około miliona złotych.

Źródło: lubaczow.pl

{flike}

Komentarze   

buba
+3 # buba 2014-09-16 18:25
Kiedy zostaną wyremontowane pozostałe drogi, tj. Parkowa, Mały Łążek, Monte Cassino? Czy jesteśmy mieszkańcami drugiej kategorii, patologią, której nie należy się godne życie? Już pół wieku chodzimy, a raczej poruszamy się slalomem po dziurawych uliczkach, bez chodników, często ciemnych z powodu braku prądu. Władza o nas nie pamięta, tylko na spotkaniach z wyborcami obiecuje zmiany, a potem brakuje pieniędzy, bo zostały przekazane na piękne chodniki dla "godnych", czy też "zasłużonych" mieszkańców. My płacimy podatki tak jak inni, a nawet jeszcze solenniej, bo nie zwracamy się o ich umorzenie, choć jest to osiedle starszych emerytów i rencistów. Przykro, że władza nas lekceważy, nie pamięta o nas....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
rej
+3 # rej 2014-09-16 21:28
Ulica Rejtana wyłożona kostką została w 1965 roku prawie pięćdziesiąt lat czekaliśmy na ten cud w postaci remontu świetny wynik.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
buba
+2 # buba 2014-09-16 22:18
Pozostałe uliczki nie mają nawet kostki, a jeżeli jest, to w opłakanym stanie. Są zapadnięte, na drodze liczne wyrwy, a w czasie nawet drobnego deszczu nie sposób przejść, nie mówiąc już o przejechaniu samochodem. Czyżby nasze osiedle zwane kiedyś Małym Łążkiem miało pozostać zabytkiem, czy przykładem historycznym dla przyszłych pokoleń? A może zaczniemy oprowadzać wycieczki, pokazując jak to drzewiej poruszano się po czymś, co nazywają ulicą? Zarobimy przy tym pieniądze i sami wyremontujemy ulice?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
z rejtana
+2 # z rejtana 2014-09-17 06:56
podziwiam tego pana na koparce bez przerwy pacuje niewiem czy ktos z ulicy dal mu kawe
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Najbliższe wydarzenia