Uwaga! W Lubaczowie remontują drogi. Bedą utrudnienia w ruchu

Urząd Miejski w Lubaczowie poinformował iż w związku z realizacją przebudowy dróg gminnych ul. Rejtana, Wyspiańskiego i Podzamcze do 31 października na tych ulicach będzie można się spodziewać sporych utrudnień w ruch.

Ponadto na przełomie września i października drogi te zostaną całkowicie wyłączone z ruchu na okres 2-3 dni z wyłączeniem samochodów uprzywilejowanych (pogotowie/straż pożarna/policja). Mieszkańcy proszeni są o cierpliwość i wyrozumiałość, a także o wcześniejsze zaparkowanie samochodów w sposób umożliwiający bezproblemowe korzystanie z nich oraz sprawne prowadzenie robót drogowych. Mieszkańcy ww. ulic będą szczegółowo informowani o utrudnieniach przez wykonawcę robot budowlanych.

Dodajmy, że remont tych dróg dofinansowany jest z budżetu państwa, a całkowity koszt inwestycji ma wynieść około miliona złotych.

Źródło: lubaczow.pl

{flike}

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

buba
+3 # buba 2014-09-16 18:25
Kiedy zostaną wyremontowane pozostałe drogi, tj. Parkowa, Mały Łążek, Monte Cassino? Czy jesteśmy mieszkańcami drugiej kategorii, patologią, której nie należy się godne życie? Już pół wieku chodzimy, a raczej poruszamy się slalomem po dziurawych uliczkach, bez chodników, często ciemnych z powodu braku prądu. Władza o nas nie pamięta, tylko na spotkaniach z wyborcami obiecuje zmiany, a potem brakuje pieniędzy, bo zostały przekazane na piękne chodniki dla "godnych", czy też "zasłużonych" mieszkańców. My płacimy podatki tak jak inni, a nawet jeszcze solenniej, bo nie zwracamy się o ich umorzenie, choć jest to osiedle starszych emerytów i rencistów. Przykro, że władza nas lekceważy, nie pamięta o nas....
rej
+3 # rej 2014-09-16 21:28
Ulica Rejtana wyłożona kostką została w 1965 roku prawie pięćdziesiąt lat czekaliśmy na ten cud w postaci remontu świetny wynik.
buba
+2 # buba 2014-09-16 22:18
Pozostałe uliczki nie mają nawet kostki, a jeżeli jest, to w opłakanym stanie. Są zapadnięte, na drodze liczne wyrwy, a w czasie nawet drobnego deszczu nie sposób przejść, nie mówiąc już o przejechaniu samochodem. Czyżby nasze osiedle zwane kiedyś Małym Łążkiem miało pozostać zabytkiem, czy przykładem historycznym dla przyszłych pokoleń? A może zaczniemy oprowadzać wycieczki, pokazując jak to drzewiej poruszano się po czymś, co nazywają ulicą? Zarobimy przy tym pieniądze i sami wyremontujemy ulice?
z rejtana
+2 # z rejtana 2014-09-17 06:56
podziwiam tego pana na koparce bez przerwy pacuje niewiem czy ktos z ulicy dal mu kawe

UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.

Ostatnio dodane