Pracownicy Urzędu Miejskiego otrzymali odznaczenia państwowe

We wtorek (24.06) w Rzeszowie Wojewoda Podkarpacki Małgorzata Chomycz-Śmigielska wręczyła odznaczenia państwowe. Medale i odznaki otrzymało około 50 zasłużonych mieszkańców województwa, wśród nich uhonorowano mieszkańców Lubaczowa.

Złote, Srebrne i Brązowe Krzyże Zasługi, Medale za Długoletnią Służbę, otrzymały osoby, które wyróżniły się m. in. działalnością na rzecz społeczności lokalnej, rozwoju i upowszechniania sportu wśród osób niewidomych i słabowidzących, a także wzorowym wykonywaniem obowiązków wynikających z pracy zawodowej w służbie państwa.

Postanowieniem Prezydenta RP na wniosek Wojewody Podkarpackiego Złotymi Medalami za Długoletnią Służbę odznaczono pracowników Urzędu Miejskiego w Lubaczowie:

Wandę Pietrasiewicz,
Marię Kurasińską,
Lidię Nowicką.

Odznaczenie to jest nagrodą dla osób, które położyły zasługi dla państwa lub obywateli spełniając czyny przekraczające zakres ich zwykłych obowiązków, a przynoszące znaczną korzyść państwu i obywatelom.

Źródło/fot: lubaczow.pl

{flike}

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

hehe he
+3 # hehe he 2014-06-26 11:47
Bronek dał? Bronek za darmo nie daje.... - i niech to będzie podsumowaniem tego neswa

UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.

Ostatnio dodane