Targowisko przy ulicy Handlowej w Lubaczowie już prawie gotowe – zobacz zdjęcia

Kończy się powoli budowa nowoczesnego targowiska przy ulicy Handlowej w Lubaczowie. Robotnikom pozostały już tylko drobne prace. Według naszych informacji targowisko ma być otwarte w czerwcu tego roku. Przypomnijmy, że koszt ten inwestycji szacuje się na 2,5 miliona złotych.

Powierzchnia targowiska z placem i drogami dojazdowymi wynos 6220m2, powierzchnia handlowa tj. boksy handlowe i zadaszone kioski handlowe to 1700m2. Zgodnie z zapisami programu, 50% powierzchni handlowej zostanie przeznaczone na handel artykułami rolno-spożywczymi.

Inwestycja obejmowała budowę drogi, boksów handlowych, pawilonów zadaszonych, pawilonu wielofunkcyjnego (w nim znajdzie miejsce mała gastronomia), parkingów dla samochodów, stojaków na rowery, ławek, koszy na śmieci i zieleni.

Targowisko będzie czynne od poniedziałku do piątku od godz. 6.00 do godz. 17.00 a w soboty od godz. 6:00 do godz. 15:00.

Po zakończeniu budowy nowego targowiska i jego uruchomieniu, bazarowy handel ma zniknąć zarówno z ulicy Baziaka, jak „małego targu” przy ulicy Świętej Anny.

P1090835.JPGP1090837.JPGP1090839.JPGP1090841.JPGP1090842.JPGP1090843.JPGP1090844.JPGP1090845.JPGP1090847.JPGP1090848.JPGP1090850.JPGP1090851.JPG

 fot. zlubaczowa.pl

{flike}

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

ases
+10 # ases 2014-04-29 08:41
2,5 MLN W PIZDU!
asus
# asus 2014-04-29 08:52
Lepiej 2,5 mln włożyć w targowiska z prawdziwego zdarzenia niż w kieszenie urzędników...
Magda
+10 # Magda 2014-04-29 09:29
Ładniejsze niż dworzec.
arbuzowy
+9 # arbuzowy 2014-04-29 11:42
lepiej 2,5 mln zainwestowac w stolowki dla dzieci ktore pani burmistrz
skutecznie ukrucila, jest masa innych pomyslow a my wywalamy wszystko w
bloto brawo Pani magoń :) dozobaczenia na wyborach przypomina mi to
rozrzutnosc pana premiera tuska
arbuzowy
+10 # arbuzowy 2014-04-29 11:46
a zapomnialem dodac, po co nam nowe targowisko? zeby byly miejsca
parkingowe na starym? czy po to zeby ludzie mieli dalej na zakupy?
jesli chodzi o parking niech pani burmistrz rozwiaze problem zakazu przed swoim
miejscem pracy i bedzie napewno lzej a tak puste miejsca na tym bruku
ktory zastapil nasz przepiekny park sa nieuzytkowane! bezmyslnosc!!!! wstyd!!!
rado
+3 # rado 2014-04-29 13:33
Jestem ciekaw ile będzie kosztowało wynajęcie miejsca na tym targowisku, 100 zł na dzień ?
anonim
-3 # anonim 2014-04-29 20:41
rado a zadzwon do urzędu i się dowiedz po co strzelasz jakieś kwoty z kosmosu?
Najlepiej coś sobie wymyślać i w to wierzyć, dyskutować a prawda jest zupełnie inna.
H
+6 # H 2014-04-30 14:40
Prawda jest taka, że niezależnie od kwoty wynajmu, nietrafność lokalizacji z jej izolacją od strefy atrakcyjnej biznesowo i tak z całą pewnością obniży zyski wszystkim z warzywniaka.
H
+5 # H 2014-04-30 14:30
Popieram Arbuzowego! Za deptak przed UM - czerwona kartka przy urnie! (Nawet w przypadku przywrócenia ruchu przed wyborami)
zxzxzxzxz zx
+5 # zxzxzxzxz zx 2014-05-03 12:35
Nowe targowisko - OK ale nie za taką cene. Te 2,5 mln to się i za 100 lat nie zwróci w takim Lubaczowie. Handel najlepiej się rozwija wszędzie tam gdzie ten rozwój jest SAMORZUTNY. A nie gdzie wydaje bezmyślnie wielką kase bo tak sobie władza wymyśliła bo miała tam "jakieś interesy" tak jak i w przypadku placu na rynku.
Czy nie wystarczyłby zwykły plac (plus budynek sanitariat) i niech się wszystko dalej rozwija?
I jeszcze taka sprawa kto buduje takie wiaty, zadaszenia otwarte z drewna - ile to wytrzyma 15 lat czy może jeszcze krócej? Stal była taka droga, że 2,5 mln zł już nie starczyło..... (??)
koko
+4 # koko 2014-05-03 12:54
co za bezmyslnosc, przeciez mozna bylo zamiast tego dworzec postawic, projekt nawet przypomina dworzec
mieszkanka