W najbliższą sobotę VI Ogólnopolska Akcja Krwiodawstwa MOTOSERCE 2014

Kolejny raz Lubaczów włącza się do Ogólnopolskiej Akcji Krwiodawstwa MOTOSERCE. Zgodnie z ideą akcji w sobotę (26.04) odbędzie się zbiórka krwi. W tym roku krew będzie można oddawać w Urzędzie Miejskim w Lubaczowie, zaś na Rynku trwać będą konkursy, przeróżne atrakcje i koncerty zespołów.

Akcja MOTOSERCE rozpoczyna sezon motocyklowy. Organizatorzy poprzez działania chcą zwrócić uwagę na brak cennego daru, jakim jest KREW w polskich szpitalach oraz propagować ideę krwiodawstwa. Dzięki zaangażowaniu ponad 80 Klubów Motocyklowych z całej Polski podczas pięciu edycji MOTOSERCA w latach 2009 – 2013 udało się zebrać 14 860 litrów krwi.

W tym roku, w naszym mieście akcja odbywać się będzie pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Lubaczowa Marii Magoń. Impreza rozpocznie się w południe od zbiórki krwi prowadzonej w Urzędzie Miejskim w Lubaczowie. Dla osób, które oddadzą krew przewidziane są pamiątki w postaci koszulek. O godz. 13:00 w kościele św. Karola Boromeusza rozpocznie się Msza Święta, w trakcie której zostaną poświęcone motocykle. Po niej ulicami miasta przejadą jednoślady tworząc paradę. Motocykliści udadzą się na Rynek w Lubaczowie, gdzie od godz. 14:00 rozpoczną się konkursy i inne atrakcje. Na scenie wystąpią zespoły: SOUL ASSASSINS, S 23, MŁODZI, BACKSTAGE, KINGS OF MUSIC. Gwiazda wieczoru – zespół JET-SONS pojawi się około godz. 19:00.

Zapraszamy serdecznie!

http://zlubaczowa.pl/images/motoserce_2014.jpg

Źródło: lubaczow.pl

{flike}

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.

Ostatnio dodane