Informacje Lubaczów, powiat lubaczowski

Featured

W Lubaczowie powstanie supermarket Intermarche?

Być może jeszcze w tym roku rozpocznie się budowa supermarketu spożywczo-przemysłowego Intermarche. - dowiadujemy się z nieoficjalnych źródeł. Według wstępnych planów sklep ten ma powstać niedaleko dworca PKS w Lubaczowie.

Jak możemy przeczytać w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Lubaczów rozpoczęły się pierwsze przymiarki do wykonania przyłącza elektrycznego dla zasilenia działki na której ma powstać Intermarche.

Sklep ma powstać w sąsiedztwie dworca PKS w Lubaczowie.

Nie wiadomo dokładnie jak duży będzie market. Wiemy jedynie, że na terenie całej Polski występuje dwa rodzaje sklepów ze względu na powierzchnie:

  • Intermarché Super - są to sklepy powyżej 750 m?. Posiadają one ok. 15 000 artykułów.
  • Intermarché Contact - są to sklepy do 749 m?. Posiadają w swojej ofercie ok. 12 000 artykułów.

Intermarché - to francuska sieć supermarketów spożywczo-przemysłowych prowadzonych przez niezależnych przedsiębiorców, Muszkieterów (Grupa Muszkieterów). Obecnie sklepy Intermarché mają swoje placówki w dziewięciu krajach Europy. W Polsce znajdują się 188 sklepy. Pierwszy sklep na terenie Polski został otwarty w Zielonej Górze w 1997. Hasło reklamowe sklepu to: Intermarché ? Tanio i Świeżo.

Nowy sklep będzie  więc konkurencją dla już istniejących marketów (Biedronka, Tesco czy Lidl) oraz dla miejscowych handlowców, którym w Lubaczowie  i tak już nie jest łatwo.  Intermarche zatrudni od kilkunastu do kilkudziesięciu osób.

Na razie nie wiadomo kiedy dokładnie ma się rozpocząć budowa supermarketu.

fot. Anna Zmysłowska Radio Biper

Co o tym myślisz?
Wszystkich odpowiedzi: 0
brother
to bedzie tak jak z biedronką w oleszycach ;d Pic na wode , fotomontaż ...
0
D.
będzie tam alkohol sprzedawany? :D
0
mario
Z tego co mi wiadomo to ten market ma być na miejscu gdzie jest obecny pks i przyległe mu zabudowania. A pks ma być zrównany z ziemią .
0
Imon
supermarket rusza wkrótce, projekt gotowy, wszystko ready, tylko papierkologia do przejścia - info z pierwszej ręki.
0
Adam Zabek
a w Cewkowie ma powstać DisneyLand pewne info.
0
jobtwojumac
A w Oleszycach nigdy nic nie powstanie. Info 100% pewne. co najmniej do zmiany rady miasta. Ich ostatni popis: 'Wyjście na przeciw oczekiwaniom mieszkańców" - > podniesienie opłat za śmieci. LUDZIE OGARNIJCIE SIĘ I W JESIENI WYBIERZCIE MŁODYCH WYKSZTAŁCONYCH I ENERGICZNYCH. ZAMIAST TYCH CO ZAWSZE.
0
bibi
W Oleszycach za chwile prady historii zmiotą te radę;-)
0
mass
rada miasta i gminy Oleszyce nie podnosi i nigdy nie podniosła opłat za wywózkę odpadów. Zrobiła to firma która wygrała przetarg na ich odbieranie. Nie wiesz co piszesz, to najlepiej nie pisz
0
Danuta
Zatrudni legalnie a nie na umowy śmieciowe lub na czarno!Dziwne, że wszyscy o tym wiedzą a nic się z tym nie robi.Dobry, uczciwy przedsiębiorca na pewno sobie poradzi o ile da godziwe wynagrodzenia a za dobrą pracę w odpowiedni sposób nagrodzi. Wtedy pracownikowi będzie zależało ...
0
Imon
Wystartuj chętnie na Ciebie zagłosuje :) a co do intermarche budowa rozpocznie sie za około 6 miesięcy. Generalny wykonawca to firma aks budownictwo. Pozdrawiam
0
Marek
Może warto by było te stare informacje z 2104 r i inne usunąć , bo wstyd
0
Gąg
Wszystko jest dobrze nie narzekajcie
0

10000 Pozostało znaków