fot. archiwum zlubaczowa.pl
Była Majowa Giełda Ogrodnicza, dwukrotnie Giełda Rzeczy Używanych, Kiermasz „Między nami mamusiami”, a teraz na targowisku w Lubaczowie odbędzie się I Festiwal Owoców i Warzyw „W dzień targowy na straganie”.
Chcemy podkreślić znaczenie warzyw i owoców w życiu człowieka, promować zdrową żywność i pokazać, jak można dbać o własne zdrowie. W związku z tym Targowisko Miejskie „Mój Rynek” zamieni się w zieleniak. Do stworzenia takiego klimatu zapraszamy Koła Gospodyń Wiejskich, rolników, sadowników, działkowców oraz producentów przetworów: dżemów, nalewek, miodów itp. Zapraszamy także wszystkich mieszkańców i gości Lubaczowa, którzy chcąc kupić warzywa i owoce, przetwory, ciasta, nalewki, sprzęt ogrodowy czy sadzonki w atrakcyjnych cenach. – zachęcają urzędnicy z lubaczowskiego magistratu
Udział w Festiwalu Owoców i Warzyw zarówno dla wystawców, jak i kupujących, jest bezpłatny. Opłaty pobierane będą tylko od osób, które chciałyby wcześniej zarezerwować sobie stanowiska. Rezerwacja stołu wynosi 5 zł, a boksu – 10 zł.
Akcja rozpocznie się 24 września o godzinie 9:00.
Szczegółowych informacji udziela Biuro Promocji i Informacji Urzędu Miejskiego (tel. 16 632 80 10 wew. 44).
Źródło: lubaczow.pl

