Wyjątkowy "Tłusty Czwartek w Cieszanowie". Zebrali 18 tysięcy dla Pana Jerzego

18003,30 zł - tyle pieniędzy udało się zebrać dzięki akcji zorganizowanej przez KGW z terenu Gminy Cieszanów wraz z Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie. Całość zostanie przeznaczona dla Pana Jerzego Zaborniaka, który zmaga się z chorobą SLA.

Panie z Koła Gospodyń Wiejskich z gminy Cieszanów przez kilka dni przygotowywały się do tej wyjątkowej akcji. Poświęcały swój prywatny czas, nawet w nocy, by przygotować przepyszne pączki na Tłusty Czwartek. W sumie usmażono kilka tysięcy paczków, które były sprzedawane na terenie całej gminy Cieszanów.

Rezultat wydarzenia był niesamowity. Łącznie udało się zebrać 18 tysięcy złotych. Pieniądze zostaną przeznaczone dla Pana Jerzego Zaborniaka, który zmaga się z chorobą SLA.

- Nie mamy słów, by opisać, jak dużo dobrego się dziś wydarzyło. To wszystko dzięki Kołom Gospodyń Wiejskich oraz Wam! Państwa otwartość serc nas urzekła.  Były momenty, w których trudno było obsłużyć wszystkich oczekujących na pyszne słodkości. Niemniej, udało się! Dzięki skoordynowanej pomocy KGW, które dostarczały do CKiS pączki na bieżąco, nie było zbyt wielu przerw w dostępie do tych słodkich specjałów.  Wartym podkreślenia jest fakt, że pączki nabywaliście Państwo na terenie wielu miejscowości naszej Gminy - nie tylko w Cieszanowie, za co również składamy podziękowania dla KGW. Koła rozpoczęły swoją pracę odpowiednio wcześniej, poświęcając swój prywatny czas (również w nocy) - to pokazuje, jak duże zaangażowanie stoi za tą akcją. - podsumowuje Centrum Kultuty i Sportu w Cieszanowie

Pan Jerzy, które w wyniku choroby od dłuższego potrzebuję pomocy drugiej osoby w codziennym funkcjonowaniu, podziękował wszystkim za organizację i udział w akcji.

- Nie jestem w stanie opisać, jak bardzo jestem wdzięczny wszystkim zaangażowanym w dzisiejszą akcję. Nie spodziewałem się takiego wsparcia, jakie otrzymałem i nadal otrzymuję z różnych stron. Dziękuję każdemu z osobna, kto zakupił dziś pączka. Dzięki temu wiem, że mimo sytuacji w której się znalazłem, otacza mnie masa ludzi o wielkim sercu. Szczególne podziękowania dla Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie oraz Pań z okolicznych Kół Gospodyń Wiejskich za organizację i przygotowanie, a przede wszystkim za chęci i poświęcony czas… - napisał na Facebooku Jerzy Zaborniak

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Najbliższe wydarzenia

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.