Justyna Kąkol w nowym programie TVN "The Traitors. Zdrajcy".

Pochodząca z Lubaczowa Justyna Kąkol wystąpiła w najnowszy reality-show TVN "The Traitors. Zdrajcy". Program w telewizji zostanie wyemitowany pod koniec lutego.

Formuła "The Traitors" inspirowana jest popularną i angażującą grą Mafia. Uczestnicy programu potajemnie dzieleni są na "lojalnych" i "zdrajców". Ich misją jest przede wszystkim dotrwanie do końca, ukończenie serii wyzwań i zdobycie nagrody pieniężnej - nawet 500 tysięcy złotych!

Wśród 24 zawodników nowego programu TVN znalazła się pochodząca z Lubaczowa Justyna Kąkol. Jak sama napisała na Facebooku, biorąc udział w tym reality-show, Justyna musiała pokonać wiele swoich słabości, przekroczyć wiele granic, absolutnie wyjść z każdej strefy komfortu, którą do tej pory znała.

- To nie tylko program - to reset głowy. Możecie wierzyć lub nie, ale wszystko co tam się wydarza jest absolutnie nieprzewidywalne i prawdziwe. Nie dość, że dane mi było spotkać się z niesamowitymi ludźmi i nawiązać wyjątkowe kontakty, to stałam się również innym człowiekiem. Silniejszym niż do tej pory. Teraz wiem, że nic nie jest w stanie mnie złamać! Każdemu z Was życzę takiej przygody i takiego doświadczenia w życiu! - napisała Justyna - Jestem niesamowicie podekscytowana tym, że będziecie mogli zobaczyć te zmagania i być świadkami przemian, które zajdą we wszystkich uczestnikach. Każdy kto wszedł do zamku, nie wrócił jako taka sama osoba. - dodaje uczestniczka "The Traitors. Zdrajcy"

Program "The Traitors. Zdrajcy" zadebiutuje na antenie TVN już 28 lutego, odcinki będą emitowane w środę o godz. 21:35. Zdjęcia do polskiej wersji powstały w belgijskim zamku Mielmont.

Uczestnicy nowego programu TVN. Na zdjęciu zaznaczyliśmy Justynę.Uczestnicy nowego programu TVN. Na zdjęciu zaznaczyliśmy Justynę.

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Najbliższe wydarzenia

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.