Mama pięcioraczków przekazała nowe wieści o Czarusiu. "Tracę nadzieje, że będzie lepiej".

Mama pięcioraczków z gminy Horyniec poinformowała o stanie zdrowia chłopczyka Charlie - jednego z niemowląt, które niedawno zamieszkało z rodzicami i rodzeństwem w domu w miejscowości Puchacze. Pani Dominika nie ma dobrych wieści. Czaruś stracił na wadzę. "Tracę nadzieje, że będzie lepiej" - mówiła Pani Dominika.

Charlie wraz z czwórką rodzeństwa przyszedł na świat 12 lutego w szpitalu uniwersyteckim w Krakowie. Jako pierwsze placówkę opuściły jego trzy siostry, niestety brat Henry zmarł. Charlie długi czas przybywał w szpitalach - najpierw w Krakowie, później w Rzeszowie. Chłopczyk musiał przejść operację serca. Operacja się udała, jednak chłopiec wciąż pozostawał pod opieką lekarzy. Na domiar złego ostatnio przechodził zapalenie płuc. Czaruś przebywał również w rzeszowskim hospicjum. Do domu wrócił 12 września, czyli 7 miesięcy po narodzinach. 

Jednak chłopak cały czas karmiony jest sondą, ponieważ przez długotrwałe podłączenie do aparatur nie wykształcił ruchu ssania. Rodzice relacjonują jego postępy w leczeniu w mediach społecznościowych.

Niedawno jeden z internautów zapytał, czy chłopiec długo będzie jeszcze w ten sposób karmiony. Informacje, które przekazała Pani Dominika niestety nie są optymistyczne.

- Mamy sukcesy i porażki. Czaruś coraz częściej odmawia (butelki - przyp. red.) i pozostaje nam karmienie sondą. Chciałabym dać wam tutaj radosny happy end, ale w życiu bywa różnie. I u nas nie ma szczęśliwego zakończenia. Walczymy każdego dnia, ale kiedy po raz kolejny Czaruś zwraca wszystko po jedzeniu, zaczynam wątpić, czy nam się uda. Ten weekend był najgorszy. Czaruś stracił na wadze przez ulewanie, a ja tracę nadzieję, że będzie lepiej - mówiła Dominika Clarke w nagraniu udostępnionym w mediach społecznościowych

Rodzina z Puchaczy w Dzień Dobry TVN

Na koniec warto dodać, że już w niedzielę w programie Dzień Dobry TVN zostanie wyemitowany kolejny odcinek "Pełnej Chaty", dzięki któremu poznajemy codzienne życie Dominiki i Vincenta Clarke'ów i ich jedenaściorga dzieci. Pierwsze odcinki możecie zobaczyć pod tym linkiem.

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.