Pani Stefania Sroczyńska z Oleszyc skończyła 100 lat! Jubilatkę odwiedziła Poseł Teresa Pamuła

Nie 100, a wiele lat zaśpiewano mieszkance Gminy Oleszyce Pani Stefanii Sroczyńskiej z miejscowości Oleszyce, która w dniu 5 lipca 2023 roku obchodziła 100-lecie urodzin.

Z tej okazji solenizantkę odwiedzili poseł Teresa Pamuła, Burmistrz Miasta i Gminy Oleszyce – Andrzej Gryniewicz, Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Oleszycach – Maria Lechowicz, Radna Rady Miejskiej w Oleszycach – Barbara Hypiak oraz Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego – Monika Seryło.

Poseł Teresa Pamuła i przedstawiciele władz samorządowych Gminy Oleszyce przekazali Pani Stefanii Sroczyńskiej list gratulacyjny, upominki, bukiety kwiatów oraz wyrazy uznania z okazji tak wspaniałego jubileuszu.

Zdjęcia: oleszyce.pl

Komentarze   

Pani anionim
0 # Pani anionim 2023-09-06 14:09
I dużo zdrówka dla pani!! Szkoda że prawnuki nie doceniają i nie mają kontaktu z rodziną ale karma wróci. Dużo zdrówka dla pani
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Najbliższe wydarzenia