Gromda 13: Mateusz Kubiszyn wygrał wielki finał walk na gołe pięści

Pochodzący z Lubaczowa Mateusz Kubiszyn w wielkim finale turnieju mistrzów GROMDA pokonał Bartłomieja „BALBOĘ” Domalika.

Najlepszy w Gromdzie

Mateusz Kubiszyn w ringu GROMDY zadebiutował 28 sierpnia 2020 roku. Pochodzący z Lubaczowa zawodnik wówczas zwyciężył w turnieju pokonując trzech przeciwników z rzędu. Kilka miesięcy później, na gali GROMDA 3 w walce wieczoru doszło do starcia zwycięzców pierwszej oraz drugiej części turnieju. W ringu Mateusz „Don Diego” Kubiszyn znokautował faworyzowanego Krystiana „Tysona” Kuźmę w trzeciej rundzie, dzięki czemu stał się pierwszym w historii zwycięzcą wielkiego turnieju. W 2022 roku Mateusz pokonał w półfinale turnieju mistrzów Vasyla „VASYLA” Halycha i tak dostał się do finału, w którym 26 maja zmierzył się z Bartłomiejem Domalikiem.

Wspaniała walka

Ten pojedynek był zapowiadany jako historyczny, który miał wyłonić najlepszego zawodnika spośród wszystkich 13 edycji Gromdy. Tak też było w ringu. Obaj zawodnicy pokazali niesamowite umiejętności techniczne. Zarówno Mateusz jak i Bartłomiej wyprowadzali piorunujące ciosy. Ostatecznie w piątej rundzie walkę postanowił przerwać trener Balboby, rzucając na ring ręcznik. To była niesamowita walka! Mateusz Kubszyn został WIELKIM MISTREM turnieju walk na gołe pięści GROMDA!

Don Diego walczył w innych organizacjach

Przypomnijmy, że Kubiszyn ma już za sobą debiut w mieszanych sztukach walki. ”Don Diego” pokonał wtedy Denisa ”Bad Boya” Załęckiego. W drugiej walce musiał uznać wyższość Damiana Janikowskiego. Mateusz w High League stoczył też walkę w K-1, gdy pokonał Dawida ”Crazy” Załęckiego.

Warto również dodać, że w tej chwili Mateusz Kubiszyn mieszka w Rzeszowie, gdzie pracuje jako zawodowy strażak.

Mateusz Kubiszyn: Lubaczów to moje miasto

Mateusz nigdy nie zapomina o tym, że pochodzi z Lubaczowa. W marcu gdy informowaliśmy o jego sukcesie w High League na naszym fanpage na Facebooku jeden z komentujących stwierdził, że Kubiszyn "z Lubaczowem nie ma nic już on wspólnego", na co Don Diego odpisał: "zawsze będę miał.. to moje miasto, tu się urodziłem i zawsze będę dumny z pochodzenia".

Jesteś zainteresowany sportami walki? Sprawdź to.

 

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.