HIGH League: Mateusz Kubiszyn pokonał Denisa Załęckiego!

Mateusz Kubiszyn jednogłośną decyzją sędziów wygrał walkę z Denisem Załęckim na gali HIGH League 3 Extra.

Pierwotnie do walki miało dojść 4 czerwca w trójmiejskiej ERGO ARENIE podczas HIGH League 3. Jednak do pojedynku ostatecznie nie doszło "ze względów bezpieczeństwa". Organizatorzy przenieśli tę walkę na poniedziałek (20.06).

W pierwszej rundzie obaj zawodnicy wymienili się kilkoma wysokimi kopnięciami, nie były one jednak potężne. Zawodnicy rozważnie wyprowadzali ciosy. W drugiej połowie pierwszej rundy Załęcki powalił Kubiszyna na matę, przez co zdecydowanie zapunktował. Tuż przed końcem rundy Denis wyprowadził bardzo mocne ciosy.

Na początku drugiej rundy Kubiszyn dobrym kopnięciem powalił Denisa Załęckiego. Następnie walka przeniosła się na kilkadziesiąt sekund do parteru. Zawodnik z Lubaczowa wyprowadził kilka skutecznych ciosów. Obaj zawodnicy byli wyraźnie zmęczeni.  Załęcki próbował rzucić na mate Kubiszyna, ale ten do tego nie dopuścił i to ostatecznie Mateusz położył na deski rywala.

Runda trzecia znów rozpoczęła się walką w parterze. Kubiszyn przytomnie radził sobie z cięższym rywalem. W połowie rundy sędzia jednak podniósł walkę do stójki. Tam Załęcki musiał biegać za Kubiszynem, który trafił kilkoma kontrującymi ciosami, ale pod koniec rundy Mateusz Kubiszyn skutecznie unikał uderzeń.

Ostatecznie wygranego musieli wskazać sędziowie. Ci jednogłośnie ogłosili wygranym Mateusza Kubiszyna.

Warto nadmienić, że Mateusza Kubiszyna do klatki prowadził raper z Lubaczowa Siles.

Komentarze   

Mirosław Stopa
0 # Mirosław Stopa 2022-07-03 04:06
Tam Załęcki musiał biegać za Kubiszynem, który trafił kilkoma kontrującymi ciosami, ale pod koniec rundy Mateusz Kubiszyn skutecznie unikał uderzeń.

to jest po polsku??

brzmi to tak: Mateusz uciekał, ale na koniec uciekał

walka masakra.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Pozostałe sportowe wieści

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.