Featured

Pogrom w derbach powiatu. 7:0 dla Pogoni-Sokoła Lubaczów [ZOBACZ ZDJĘCIA]

Dzisiaj na stadionie w Lisich Jamach, w debrach powiatu miejscowy Start zmierzył się z Pogonią-Sokół Lubaczów. Gospodarze nie mieli żadnych szans. Drużyna z Lubaczowa wygrała aż 7:0. 

Już od początku spotkania, na boisku przewagę mieli piłkarze Pogoni-Sokoła Lubaczów. Zawodnicy z Lisich Jam próbowali stworzyć skuteczne akcje, ale już w 10 minucie Maciej Grabowski strzelił pierwszą bramkę dla drużyny z Lubaczowa. Na 15 minut przed końcem pierwszej połowy padły aż trzy gole, które strzelili pozyskani niedawno zawodnicy - Kacper Rop, Sebastian Fedan oraz z rzutu karnego Kamil Matafij. Druga połowa zaczęła się od dwóch żółtych kartek dla Bartłomieja Sikory i Macieja Bema z Lisich Jam. W 54 minucie sędzia po raz kolejny wskazał na "jedenastkę" i Sebastian Fedan zdobył swoją drugą bramkę w tym meczu i piątą dla Pogoni-Sokoła. 3 minuty później Maciej Bem obejrzał czerwoną kartkę. W efekcie w 61 minucie Kacper Rop strzelił szóstą bramkę dla lubaczowskiej drużyny.  Pogoń festiwal strzelecki zakończyła w 74 minucie, kiedy to Piotr Hawrylak po raz kolejny z rzutu karnego strzelił siódmą bramkę. Koniec meczu był dość agresywny bo czerwone kartki otrzymali Yuki Sasano z Lisich Jam i Bartłomiej Gliniak z Lubaczowa.

piątek, 25 kwiecień 2025
KS Wiązownica 1 : 1 Pogoń-Sokół Lubaczów
19:30

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji:

10000 Pozostało znaków


NAJNOWSZE INFORMACJE

No More Articles

ZLUBACZOWA.PL - Informacje Lubaczów, powiat lubaczowski

e-mail: redakcja@zlubaczowa.pl
tel. 782 496 418

ZLUBACZOWA.PL - Lubaczowski portal informacyjny. Najważniejsze informacje i wiadomości z Lubaczowa i powiatu lubaczowskiego.

Jesteśmy na Facebooku