Szkółka piłkarska z Wielkich Oczu jako jedyna w powiecie z certyfikatem PZPN

Polski Związek Piłki Nożnej zakończył rekrutację do trzeciego cyklu programu Certyfikacji Szkółek Piłkarskich. Certyfikaty otrzymało 216 szkółek z całej Polski: 37 złotych, 85 srebrnych oraz 94 brązowe gwiazdki. Oznacza to, że w 2022 roku w programie będzie uczestniczyć przynajmniej 248 szkółek (w tym 32 szkółki, które otrzymały certyfikat na rok 2022 w poprzednim cyklu).

„Gwiazda” uzyskała Certyfikat Polskiego Związku Piłki Nożnej na Cykl III Programu (lata 2022-2023) - certyfikat brązowy. Wielkoocka szkółka jest jedyną w powiecie lubaczowskim i jedną spośród 18 szkółek z województwa podkarpackiego, które otrzymały certyfikaty Polskiego Związku Piłki Nożnej. - informuje Urząd Gminy w Wielkich Oczach

Szkółka prowadzi szkolenie dzieci w wieku 4-12 lat w trzech grupach wiekowych: Orlik, Żak, Skrzat. Młodzi piłkarze pracują pod okiem trenera i koordynatora Roberta Machczyńskiego.

Źródło: Gmina Wielkie Oczy

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Pozostałe sportowe wieści

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.