W piątek poznamy najlepszych sportowców. Gdzie oglądać transmisję?

W najbliższy piątek (01.02) odbędzie się II Gala OZPN w Jarosławiu na której wyróżnieni sportowcy, trenerzy, działacze oraz samorządowcy odbiorą statuetki Podkarpacka Victoria 2018. Transmisję będzie można oglądać na żywo w internecie.

Pierwsza edycja wydarzenia organizowanego przez Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Jarosławiu odbyła się w ubiegłym roku. Jak tłumaczy Mieczysław Golba tą galą OZP chce docenić pracę działaczy, trenerów, samorządowców i piłkarzy, którzy na co dzień rywalizują w ponad 300 klubach skupionych w związku.  W ubiegłym roku wśród wyróżnionych znaleźli się Paweł Derylak z Czarnych Oleszyc, zawodnik Czerwonych Cewków Rafał Witko, trener MKS Pogoń-Sokół Lubaczów Władysław Pisarz oraz wójt gminy Lubaczów Wiesław Kapel.

Transmisję z gali będzie można oglądać poniżej poprzez YouTube, dzięki telewizji internetowej Twoja TV. Początek o godzinie 19:00.

 

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Najbliższe wydarzenia