Spotkanie piłkarzy reprezentacji Polski z kibicami w Arłamowie [ZOBACZ ZDJĘCIA]

fot. zlubaczowa.plfot. zlubaczowa.pl

Trwa zgrupowanie reprezentacji Polski w piłce nożnej w Arłamowie. Podopieczni Adama Nawałki przygotowują się tam do mistrzostw świata w Rosji. Naszych zawodników wspierają także mieszkańcy powiatu lubaczowskiego.

W niedzielę wybraliśmy się do Arłamowa, gdzie piłkarze przygotowują się do Mistrzostw Świata w Rosji. Wśród kibiców z całej Polski, w Arłamowie byli także mieszkańcy naszego powiatu. Dzisiaj była świetna okazja, aby zdobyć autografy naszych reprezentantów. O 15:45 piłkarze wyszli do kibiców i przez ponad godzinę rozdawali autografy. Na swoje podpisy czekały setki ludzi.

Arłamów był bazą kadry Adama Nawałki przed mistrzostwami Europy w 2016 roku. Znajdujący się na terenie gminy Ustrzyki Dolne hotel, wraz z zapleczem sportowo-rekreacyjnym, bardzo spodobał się sztabowi polskiej reprezentacji i zawodnikom, dlatego kadra korzysta z niego także w trakcie przygotowań do mistrzostw świata. Ich wyjazd zaplanowano na 7 czerwca.

Na czerwiec reprezentacja ma zaplanowane spotkania towarzyskie z Chile – 8 czerwca na INEA Stadion w Poznaniu oraz z Litwą 12 czerwca na PGE Narodowym w Warszawie. Trener Adam Nawałka, zaplanował, że w tych meczach wystąpią kadrowicze, którzy pojadą ma MŚ w Rosji.

Reprezentacja Polski w fazie grupowej mistrzostw świata w Rosji mierzyć się będzie z Kolumbią, Senegalem i Japonią. Losowana była z pierwszego, najsilniejszego koszyka.

Zdjęcia: zlubaczowa.pl

arlamow00.JPGarlamow02.JPGarlamow03.JPGarlamow04.JPGarlamow05.JPGarlamow06.JPGarlamow08.JPGarlamow09.JPGarlamow10.JPGarlamow11.JPGarlamow12.JPGarlamow13.JPG

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

arek
-4 # arek 2018-06-04 08:52
zdjęcia zlubaczowa, a tekst skąd skopiowany?

UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.

Ostatnio dodane

W kinie

No result...