W weekend finały XVII edycji Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej

Już w ten weekend poznamy najlepszy zespół Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej w sezonie 2017/2018. W sobotę, 7 kwietnia rozegrane zostaną ostatnie spotkania fazy play-off przed ścisłym finałem, który odbędzie się w niedzielę na hali sportowej MOSiR przy ul. Mikołaja Kopernika 22.

W sobotnie popołudnie, o godzinie 16:00 na parkiet wybiegną ubiegłoroczni finaliści – zawodnicy Zespołu Szkół im. gen. Józefa Kustronia, aby powalczyć o 5 miejsce w klasyfikacji końcowej. Ich przeciwnikiem będą siatkarze z lubaczowskiego Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Kolejne dwa spotkania to walka o wielki finał. W pierwszym z nich, obecny mistrz ALPS – Sanitex Lubaczów zmierzy się z GL Dąbrowa. Drugi mecz to pojedynek najlepszego zespołu rundy zasadniczej – Lube Lubaczów z czwartą drużyną tabeli – BS Stary Dzików.

Na niedzielę, 8 kwietnia  zaplanowane zostały dwa spotkania - mecz o trzecie miejsce oraz finał rozgrywek. Najpierw o 3 miejsce w rozgrywkach zagrają przegrani sobotnich spotkań, a następnie odbędzie się mecz o tytuł mistrza Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej sezonu 2017/2018 pomiędzy zwycięzcami zmagań półfinałowych.
 
7 kwietnia 2018 (sobota)

o 5 miejsce:
ZS Lubaczów – MOSiR Lubaczów
PÓŁFINAŁ:
mecz I: SANITEX Lubaczów – GL Dąbrowa
mecz II: LUBE Lubaczów – BS Stary Dzików

8 kwietnia 2018 (niedziela)

o 3 miejsce:
przegrany I – przegrany II
FINAŁ:
wygrany II – wygrany I
 
Źródło: Lubaczow.pl

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Pozostałe sportowe wieści

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.