Siatkarze z OSP Oleszyce najlepsi na VI Amatorskim Turnieju Piłki Siatkowej

18 lutego w hali widowiskowo-sportowej w Oleszycach, odbył się VI Amatorski Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Oleszyce. Spośród 6 drużyn najlepsza okazała się ekipa OSP Oleszyce.

Do rozgrywek przystąpiło 6 drużyn: „TiS Stare Oleszyce“, „OSP Stare Oleszyce“, „40 PLUS“, „JLB Przerwa“, „OSP  Oleszyce“ i „Nowa Grobla“. Uczestników podzielono na dwie grupy, gdzie mecze odbywały się w systemie „każdy z każdym“.

Grupa I: „Nowa Grobla“, „40 PLUS“ i „TiS Stare Oleszyce“

Grupa II: „OSP Stare Oleszyce“, „JLB Przerwa“ i „OSP Oleszyce“.

Zwycięzcy grup - „TiS Stare Oleszyce“ oraz „OSP Oleszyce“ awansowali do ścisłego finału i rozegrały emocjonujący mecz o Puchar Burmistrza.

Zwycięzcą turnieju została drużyna  „OSP Oleszyce“, II miejsce wywalczyła drużyna  „TiS Stare Oleszyce“, III - miejsce dla drużyny „40 PLUS“, IV miejsce przypadło drużynie „JLB Przerwa“, a miejsce piąte ex aequo zajęły drużyny „OSP Stare Oleszyce“ i „Nowa Grobla“.

W trakcie turnieju rozegrano 8 meczy. Wszystkie spotkania skrupulatnie sędziowali Pan Tomasz Kida, Pan Tomasz Sałek oraz Pan Dominik Mamczura.

Na zakończenie turnieju, Pan Robert Brudniak – v-ce Burmistrz MiG Oleszyce wręczył drużynom pamiątkowe dyplomy, nagrody rzeczowe, a zwycięzcy turnieju otrzymali puchar.

Organizacją tego wydarzenia zajęli się Miejsko- Gminny Ośrodek Kultury w Oleszycach, oraz Urząd Miasta i Gminy Oleszyce.

Źródło: oleszyce.pl