Pogoń-Sokół Lubaczów przygotowuje się do rundy wiosennej. Zagrają 7 sparingów

4 stycznia piłkarze Pogoni-Sokoła Lubaczów rozpoczynają przygotowania do rundy wiosennej w IV lidze. Łącznie zaplanowano siedem sparingów, otwarty test mecz i obóz przygotowawczy. 

Drużyna z Lubaczowa rundę jesienną zakończyła na trzecim miejscu, tracąc tylko 3 punkty do lidera - Cosmosu Nowotaniec.  Już w marcu ruszy druga połowa sezonu. Przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2023/24 niebiesko-biało-niebiescy rozpoczną 4 stycznia. Łącznie zaplanowano siedem sparingów, otwarty test mecz i obóz przygotowawczy. 

Pogoń-Sokół pierwszy mecz kontrolny zagra 13 stycznia z KS Wiązownica, a potem zmierzą się jeszcze z Sokołem Sieniawa i JKS-em Jarosław.

Na początku lutego odbędzie się otwarty test mecz, a potem podopieczni trenera Wójtowicza udadzą się na obóz przygotowawczy. Przed startem rozgrywek zespół z Lubaczowa rozegra jeszcze cztery sparingi kolejno z Ładą Biłgoraj, Tomasovią Tomaszów Lubleski, Sokołem Sieniawa i Wisłoką Dębica.

W pierwszym meczu rundy wiosennej Pogoń-Sokół Lubaczów zmierzy się z Igloopolem Dębica 9 lub 10 marca.

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Pozostałe sportowe wieści

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.