Pogoń-Sokół Lubaczów podejmie u siebie Głogovię Głogów Małopolski

Już w najbliższą niedzielę, MKS Pogoń-Sokół Lubaczów na własnym stadionie zmierzy się z Głogovią Głogów Małopolski. 

Pogoń-Sokół Lubaczów ma za sobą 7 meczów w podkarpackiej IV lidze. Drużyna trenera Wałerija Sokołenko wygrała 4 mecze, 3 zremisowała i co najważniejsze żadnego nie przegrała. W ostatnim meczu MKS pokonał na wyjeździe 0:3 Lechię Sędziszów Małopolski, dzięki czemu utrzymał się na pozycji wicelidera.

Teraz czas na spotkanie Głogowią Głogów Małopolskim. To drużyna, która w tej chwili zajmuje 12 miejsce. W ostatnim meczu Głogovia przegrała z Sokołem Kamień 0:3. Na dzień dzisiejszy Głogów 3 mecze wygrał, tyle samo przegrał i jeden zremisował.

Mecz odbędzie się w niedzielę 17 września o godz. 13:00 na stadionie w Lubaczowie. Bilety w cenie 10 zł, natomiast kobiety i dzieci do lat 13 - wstęp wolny. Wejściówki można już kupić w sklepie Traper Lubaczów.

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Pozostałe sportowe wieści

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.