Sukcesy zawodników Fight Academy Cieszanów na turnieju w Birczy

Kickboxerzy z Fight Academy Cieszanów wrócili z dwoma medalami z turnieju Kickboxing Carpatian CUP, który odbył się w Birczy.

W sobotę (23.03) w Birczy w powiecie przemyskim odbyła się trzecia edycja Kickboxing Carpatian CUP w formule kicklight (walka rozgrywana na macie). W zawodach udział wzięło niemal stu zawodników. Cieszanów reprezentowali kickboxerzy z klubu Fight Academy Cieszanów w składzie: trener Katarzyna Świzdor oraz zawodnicy: Aleksandra Osetek (-70kg) Mateusz Mazur (-74kg) Konrad Świstak (-63kg) Szymon Kłaczko (-69kg)

Zawodnicy odnieśli spory sukces, biorąc pod uwagę wysoki poziom zawodników uczestniczących w turnieju. Aleksandra Ostetek jako debiutantka w formule kicklight zdobyła złoty medal wygrywając dużą przewagą punktową z zawodniczką z KSW Sokół Jarosław.

Mateusz Mazur zdobył srebrny medal, w pierwszej walce wygrywając również z zawodnikiem z KSW Sokół, Jarosław natomiast w finale musiał uznać wyższość rywala z Klubu Adrenalina Nowa Sarzyna.

- Pozostali zawodnicy zdobyli cenne doświadczenie, które zaowocuje w przyszłości i pozwoli im poprawić błędy, oraz zmotywować do jeszcze większej pracy nad doskonaleniem umiejętności. – podsumowuje Fight Academy Cieszanów

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Najbliższe wydarzenia