LKS „START” Lisie Jamy zwycięzcą turnieju OLD BOY 40+ [ZDJĘCIA]

fot. Gmina Lubaczówfot. Gmina Lubaczów

W sobotę (02.03) na hali sportowej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Lisich Jamach wraz z rozegranym turniejem piłki nożnej Old-Boy o Puchar Wójta Gminy Lubaczów zakończono cykl zimowych wydarzeń piłkarskich organizowanych corocznie przez Gminę Lubaczów.

Cykl tworzyły turnieje o Puchar Wójta juniorów, seniorów, służb mundurowych, Old-Boy 40+ oraz po raz pierwszy turniej Żaków, których sekcje zostały utworzone w kilku gminnych LKS-ach. W minioną sobotę mecze rozgrywały drużyny złożone w większości z byłych zawodników Ludowych Klubów Sportowych z terenu Gminy Lubaczów, których ta dyscyplina sportu wciąż mobilizuje do podejmowania aktywności sportowej.

Zespoły rywalizowały ze sobą w meczach trwających 2×7 minut w systemie „każdy z każdym”.

Wyniki poszczególnych meczów (wg. harmonogramu turnieju):

Basznia Dolna – Lisie Jamy 1 : 1
Opaka – Młodów 1 : 1
Wólka Krowicka – Basznia Dolna 1 : 0
Opaka – Lisie Jamy 1 : 7
Wólka Krowicka – Młodów 0 : 1
Basznia Dolna – Opaka 2 : 0
Wólka Krowicka – Lisie Jamy 0 : 2
Basznia Dolna – Młodów 3 : 1
Opaka – Wólka Krowicka 0 : 6
Młodów – Lisie Jamy 0 : 4

Rywalizacja o zwycięstwo była bardzo emocjonująca i toczyła się do samego końca. Jeszcze przed rozpoczęciem ostatniego meczu nie było wiadomo której drużynie przypadną poszczególne miejsca na podium oraz kto okaże się końcowym zwycięzcą. Ostatecznie numerem „jeden” okazali się byli piłkarze „START” Lisie Jamy, którzy na zakończenie turnieju pokonali zawodników z Młodowa. Drużyny znajdujące się na podium otrzymały piękne puchary, a pozostałe kluby dostały pamiątkowe dyplomy. Wręczali je Pan Wiesław Kapel – Wójt Gminy Lubaczów, Pani Jolanta Włoch – Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lisich Jamach oraz Aleksandra Pietrycka córka jednego z zawodników LKS „HURAGAN” Basznia Dolna, która wraz z tatą przyjechała na ten turniej specjalnie z Krakowa.

Dodatkowym elementem Turnieju był wybór „NAJLEPSZEGO STRZELCA”, „NAJLEPSZEGO BRAMKARZA” oraz „NAJSTARSZEGO ZAWODNIKA”.

Zdobywcą największej ilości bramek w całym Turnieju został Filip Baran reprezentujący LKS „START” Lisie Jamy, który siedmiokrotnie pokonywał bramkarzy drużyn przeciwnych. Kolejne wyróżnienia otrzymali zawodnicy z drużyny LKS „WALTER” Opaka. Tytuł najlepszego bramkarza uzyskał Krzysztof Janczura, natomiast najstarszym zawodnikiem turnieju został Tadeusz Kubiszyn.

Zawody sędziowała trójka arbitrów: Paweł Paryniak, Michał Szczybyło oraz Mariusz Franus.

W efekcie sportowych zmagań w Turnieju OLD BOY 40+ drużyny zajęły następujące lokaty:

I miejsce – LKS „START” Lisie Jamy

II miejsce – LKS „HURAGAN” Basznia Dolna

III miejsce – LKS „ROLNIK” Wólka Krowicka

IV miejsce – LKS „ZRYW” Młodów

V miejsce – LKS „WALTER” Opaka

Sam turniej odbył się w przyjaznej atmosferze, oprócz sportowej rywalizacji ważny był także proces integracji zawodników, którzy po raz kolejny mieli możliwość spotkać się z dawnymi kolegami z murawy i przypomnieć sobie lata swojej boiskowej aktywności.

Zdjęcia: Gmina Lubaczów

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Pozostałe sportowe wieści

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.