Triumf Rolnika Wólki Krowickiej na turnieju w Baszni Dolnej [ZDJĘCIA]

fot. Gmina Lubaczówfot. Gmina Lubaczów

W sobotę (24.02) w Hali Sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Baszni Dolnej odbyła się kolejna edycja Halowego Turnieju Piłki Nożnej Seniorów Ludowych Klubów Sportowych o Puchar Wójta Gminy Lubaczów.

Pierwszy raz w rozgrywkach wzięło udział 8 drużyn – dwie drużyny „START” Lisie Jamy, „ZRYW” Młodów, „WALTER” Opaka, „PIAST” Antoniki, „GRANICZNI” Krowica Hołodowska, „HURAGAN” Basznia Dolna i „ROLNIK” Wólka Krowicka. Mecze odbywały się w czasie 2 x 10 minut w podziale na dwie grupy. Zespoły złożone były z 5 zawodników (4 w polu i bramkarz). Mecze sędziowali: Dariusz Michalec, Rafał Dubiel i Michał Szczybyło.

W wyniku sportowych rozgrywek I miejsce w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Ludowych Klubów Sportowych o Puchar Wójta Gminy Lubaczów 2024 zajęła drużyna LKS „ROLNIK” Wólka Krowicka, która w finale 2:1 pokonała LKS „HURAGAN” Basznia Dolna. Natomiast w meczu o 3 miejsce zwyciężyła drużyna LKS „START” Lisie Jamy, która w małym finale 5:1 pokonała drużynę LKS „GRANICZNI” Krowica Hołodowska.

Końcowa klasyfikacja przedstawia się następująco:

I miejsce: LKS „ROLNIK” Wólka Krowicka,
II miejsce: LKS „HURAGAN” Basznia Dolna,
III miejsce: LKS „START” Lisie Jamy,
IV miejsce: LKS „GRANICZNI” Krowica Hołodowska,
V miejsce: LKS „START” Lisie Jamy,
VI miejsce: LKS „PIAST” Antoniki,
VII miejsce: LKS „ZRYW” Młodów,
VIII miejsce: LKS „WALTER” Opaka.

Wójt Gminy Lubaczów Wiesław Kapel wręczył wszystkim drużynom pamiątkowe dyplomy i piłki nożne za udział w turnieju. Zwycięska drużyna otrzymała puchar oraz talon na zakup sprzętu sportowego o wartości 1000 zł, natomiast drużyny, które zajęły II i III miejsca odpowiednio puchar i talon na 700 zł i puchar i talon na 500 zł. Po zakończeniu rozgrywek sędziowie i kapitanowie drużyn wybrali „Najlepszego bramkarza”, którym jednogłośnie został Bartosz Kornaga broniący barw zwycięskiego klubu. Z kolei tytuł „Najlepszego Strzelca” już drugi raz z rzędu w halowym turnieju zdobył Jakub Tokarz – zawodnik LKS „HURAGAN” Basznia Dolna, który strzelił 6 goli dla swojej drużyny.

Zdjęcia: Gmina Lubaczów

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Pozostałe sportowe wieści

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.