Siatkówka: Drink Team z Pucharem Wójta Gminy Wielkie Oczy [ZDJĘCIA]

fot. Gmina Wielkie Oczyfot. Gmina Wielkie Oczy

W niedzielę 11 lutego 2024 r. na hali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wielkich Oczach odbył się Gminny Turniej Siatkówki o Puchar Wójta Gminy Wielkie Oczy. W turnieju wystartowało 6 drużyn w składach mieszanych – minimum dwie kobiety w drużynie.

Poziom jaki reprezentowały zespoły był wysoki. Spowodowane zapewne to było poprzedzającymi treningami. W okresie zimowym większość osób występujących w turnieju spotykało się na wspólnej grze w siatkówkę kilka razy w tygodniu. Ponad 5 godzin gry, walka i zaangażowanie to cechowało wszystkie zespoły. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy trzy zespołowe. Każdy mecz w grupie rozgrywany był w dwóch setach do 20 punktów. Najlepsze dwa zespoły z grupy trafiły do półfinałów, a ich zwycięzcy do finału. Jak przystało na finał turnieju to walka była zacięta do samego końca i decydował dodatkowy set (tie-break), gdzie „Drink Team” okazał się lepszy od zespołu „Na jutro 18:30 kto by był” 15:13. 3 miejsce przypadło „Kogucikom”.

Klasyfikacja końcowa:
1 miejsce – Drink Team
2 miejsce – Na jutro 18:30 kto by był?
3 miejsce – Koguciki
4-6 miejsce - NIE-pokonani, Amazonki, Godzówka

Turniej sędziował Janusz Popadeńczuk. Zdobywcy trzech pierwszych miejsc otrzymali medale ufundowane przez Wójta Gminy Wielkie Oczy. Wszystkie drużyny – pamiątkowe dyplomy.

Zdjęcia: Gmina Wielkie Oczy

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Pozostałe sportowe wieści

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.