Młodzieżowcy Pogoni-Sokoła Lubaczów czwartą futsalową drużyną w Polsce!

fot. Pogoń-Sokół Lubaczówfot. Pogoń-Sokół Lubaczów

Od piątku w Wilkowicach (woj. śląskie) młodzi piłkarze Pogoni-Sokoła Lubaczów rywalizowali z najlepszymi drużynami do lat 17 o tytuł Mistrza Polski. Ostatecznie młodzieżowcy z Lubaczowa uplasowali się na czwartym miejscu, a najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Sławomir Żuk!

W pierwszym meczu fazy grupowej piłkarze Pogoni-Sokoła Lubaczów przegrali z Polonią 1912 Leszno 3:2. Drugie spotkanie było dużo lepsze w wykonaniu młodych zawodników z Lubaczowa, którzy pokonali 0:2 Rekord Bielsko-Biała. W ostatnim meczu w grupie, Pogoń-Sokół zremisował 1:1 z WDA Świecice.

W 1/4 finału Pogoń-Sokoł Lubaczów zmierzył się z Projektem Warszawa. Nasi piłkarze pokonali drużynę z Warszawy 1:4. W ten sposób Lubaczów awansował do półfinału, w którym to zmierzył się z GLKS Wilkowice. Niestety, lubaczowska drużyna przegrała 2:1. W ostatnim spotkaniu, tym razem o brązowy medal, piłkarze z Lubaczowa nie dali rady ekipie Eurobus SMS Orlik Przemyśl, przegrywają 5:2. Ostatecznie Pogoń-Sokół Lubaczów U-17 zajął 4 miejsce.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został zawodnik Pogoni-Sokoła Lubaczów Sławomir Żuk.

Kadra: Łukasz Głuszyk, Jakub Malec, Mikołaj Młodowiec, Sławomir Żuk, Norbert Sopel, Maciej Iwanejko, Patryk Żak, Piotr Meder, Mateusz Sysak, Sebastian Meder, Karol Kolbuszewski, Bartosz Mazur Trenerzy: Sebastian Zając, Robert Kurosz

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Najbliższe wydarzenia