Siatkówka: Czarni Oleszyce zdobyli Puchar Burmistrza Lubaczowa [ZDJĘCIA]

fot. UM Lubaczówfot. UM Lubaczów

Sześć zespołów wzięło udział w rozgrywanym w niedzielę 14 stycznia Noworocznym Turnieju Siatkówki o Puchar Burmistrza Miasta Lubaczowa. Z końcowego triumfu cieszyła się ekipa Czarnych Oleszyce, która w finale pokonała równie mocny zespół RS Gold Team Sieniawa.

Na turniej zorganizowany w obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zgłosiły się zespoły z Oleszyc, Starego Dzikowa, Rzeszowa, Lipin Dolnych, Horyńca-Zdroju oraz Sieniawy. Rywalizujące w dwóch grupach zespoły, walczyły do dwóch wygranych setów. Jak podkreśla dyrektor MOSiR-u Waldemar Łuczak, poziom turnieju był bardzo wysoki, a mecz finałowy mógł się podobać nawet najbardziej wymagającym fanom siatkówki.

W grupie A, w której mecze odbywały się w hali sportowej MOSiR, przy ul. Kopernika 22 padły następujące wyniki: Czarni Oleszyce – BS Stary Dzików 2-0, Czarni Oleszyce – UKS Dynamika Lipiny Dolne 2-1, BS Stary Dzików – UKS Dynamika Lipiny Dolne 2-1.

W grupie B mecze odbywały się w sali gimnastycznej MOSiR przy SP 1. Tutaj padły następujące rozstrzygnięcia: Horyniec-Zdrój – RS Gold Team Sieniawa 0-2, Horyniec-Zdrój – F.H. Rzeszów 2-0, RS Gold Team – F.H. Rzeszów 2-0.

Po meczach grupowych przyszedł czas na walkę o miejsca na podium. W meczu o trzecie miejsce zespół z Horyńca-Zdroju pokonał ekipę BS Stary Dzików 2-0, natomiast w meczu finałowym, po zaciętym pojedynku stojącym na bardzo wysokim poziomie, Czarni Oleszyce pokonali RS Gold Team Sieniawa 2-1. MVP turnieju został wybrany Jakub Popradowski.

Pamiątkowe medale, dyplomy, statuetkę i puchary wręczył zawodnikom Burmistrz Krzysztof Szpyt. Niedzielne zawody prowadzili sędziowie: Kamil Jabłoński, Tomasz Kida i Jan Argasiński.

Zdjęcia: Urząd Miejski w Lubaczowie

Źródło: lubaczow.pl

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Pozostałe sportowe wieści

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.