Treningi dla dziewczynek – FAGIRLS

Football Academy Lubaczów rozpoczyna nabór do piłkarskiego klubu piłkarskiego FAGIRLS. Zapisz córkę do klubu i zobacz, że dziewczyny to najsilniejsza drużyna na świecie! Nie tylko na boisku!

Treningi dla dziewczynek to połączenie szkolenia piłkarskiego z dużą ilością świetnej zabawy, indywidualnym podejściem do każdej z zawodniczek oraz kompleksowym rozwojem w obszarze fizycznym, psychicznym i społecznym. 

FAPS Girls Lubaczów to najlepsze miejsce do treningu dla dziewczynek. Nasze zawodniczki są powoływane na konsultacje kadr podkarpacia oraz trenują w partnerskim klubie Akademia Piłkarska Stal Rzeszów.

Dla kogo? 

Treningi FAPS Girls Lubaczów dedykowane są, nie tylko dziewczynkom, które doskonale odnajdują się na boisku, ale także tym, które dopiero stawiają pierwsze kroki w futbolu.

Podczas naszych zajęć panuje przyjazna i bezpieczna atmosfera, a każdy trening jest dopasowany do poziomu umiejętności i odbywa się pod okiem wykwalifikowanych trenerów.

Na pierwszym, zapoznawczym treningu dziecko może sprawdzić, jak czuje się na zajęciach
i zdecydować czy chce w nich uczestniczyć dalej. 

Jak wyglądają treningi?

Przede wszystkim treningi dopasowane są do wieku oraz umiejętności piłkarskich dziewcząt. Wykwalifikowana kadra trenerska rozumie specyfikę kobiecego futbolu
i przekazuje dziewczynom zdobyte na boisku doświadczenie.

Grupa dziewcząt ma możliwość wszechstronnego rozwoju i kompleksowej ścieżki kariery.

FA Girls to nie tylko nazwa, to wyraz uznania dla tych, które stawiają czoła wyzwaniom, osiągają swoje cele i inspirują innych swoją pasją. To opowieść o młodych piłkarkach, które tworzą piękne historie na trawie i podbijają serca swoimi osiągnięciami.

Program szkolenia m. in. obejmuje:
• Od 1 do 2 jednostek treningowych w tygodniu.
• Współzawodnictwo w formie gier, turniejów, lig wewnętrznych.
• Dodatkowe zajęcia edukacyjno - rekreacyjne oraz ogólnorozwojowe.
• Indywidualizacja zajęć poprzez treningi formacyjne: bramkarki, obrońcy, pomocnicy i napastnicy.
• Wykorzystanie video analizy w celu zwiększenia efektywności procesu treningowego.

Badania przeprowadzone przez PZPN i UEFA oraz inne instytucje są jednoznaczne – dziewczęta uprawiające piłkę nożną zyskują względem swoich rówieśniczek nie tylko fizycznie, lecz także na innych polach. – Aktywne uczestnictwo w futbolu przyczynia się m.in. do wzrostu pewności siebie. Aż 80 procent dziewcząt przyznaje, że dzięki grze w piłkę czuje się pewniej w codziennych sytuacjach: w domu, w szkole, wśród rówieśników. Przynależność do drużyny, pokonywanie wyzwań i wspólne osiąganie celów wzmacniają ich poczucie własnej wartości oraz rozwijają umiejętności miękkie.

Raport UEFA „The Psychological and Emotional Benefits of Playing Football on Girls and Women in Europe” dowodzi ponadto, że dziewczęta uprawiające piłkę nożną częściej wykazują pozytywną postawę wobec swojego ciała i lepiej radzą sobie ze stresem. Ponad połowa z nich od momentu rozpoczęcia treningów przywiązuje mniejszą uwagę do opinii na własny temat. Dzięki rywalizacji na boisku dziewczęta uczą się także pracy zespołowej, komunikacji i rozwiązywania problemów, czyli nabywają umiejętności niezwykle przydatnych w życiu codziennym, ale także w ich przyszłej karierze zawodowej, niezależnie od tego, czy zostaną w sporcie, czy wybiorą zupełnie inną drogę.

Przyjaźnie zbudowane na piłkarskim fundamencie są wyjątkowo trwałe. Wspólna pasja wiąże na lata i w późniejszym okresie życia staje się pretekstem do spotkania, pójścia na stadion czy obejrzenia meczu przed telewizorem. To możliwość uczestnictwa w piłce nożnej przez całe życie, w różnych dostępnych rolach. Dla wielu osób futbol staje się również drogowskazem zarówno do odkrywania swoich mocnych stron, jak i pracy nad sobą.,

Wszystkie dziewczyny zainteresowane dołączeniem do grup FAGIRLS prosimy o kontakt:

Trener Koordynator Mateusz Klojzy
tel. 782-519-003
e-mail: m.klojzy@footballacademy.pl

Manager Rafał Dudzic
tel. 694-290-537
e-mail: lubaczow@footballacademy.pl

 Rekrutacja również online
www.footballacademy.pl/rodzic/zapisz-sie
Następnie wybieramy oddział Lubaczów

 

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Pozostałe sportowe wieści

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.