LKS Roztocze Ruda Różaniecka świętuje 40-lecie istnienia [ZDJĘCIA][VIDEO]

fot. Roztocze Ruda Różanieckafot. Roztocze Ruda Różaniecka

W sobotę (04.11) piłkarze, działacze oraz kibice świętowali jubileusz 40-lecia klubu LKS Roztocze Ruda Różaniecka.  

Sobotnie święto było wyjątkowe dla lokalnej społeczności. Tego dnia została zorganizowana impreza, aby uczcić 40-lat istnienia klubu. Zgromadzeni goście dzieli się wspomnieniami. Była to także okazja do uhonorowania zasłużonych.

- To niezwykły moment, który z pewnością pozostanie w naszej pamięci na zawsze! Jeszcze raz wielkie dzięki dla Wszystkich, którzy dołożyli chociażby małą cegiełkę w trakcie tych 40 lat tworzenia historii naszego Klubu! Wszyscy dookoła, cała nasza społeczność tworzyła i tworzy historię tego Klubu! Mamy nadzieję, że historia naszego klubu będzie toczyć się dalej i będziemy mogli za ileś lat ponownie obchodzić kolejny jubileusz!  - napisali na Facebooku zawodnicy klubu z Rudy Różanieckiej

Zobaczcie opowieść o powstaniu i istnieniu klubu piłkarskiego w Rudzie Różanieckiej autorstwa Wiesława Łoteckiego:

Zdjęcia z jubileuszu fot. LKS Roztocze Ruda Różaniecka

Komentarze   

?
-2 # ? 2023-11-08 15:00
Biedna ta rocznica.Ni Posła, ni Senatora. Nawet Ozimka.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Pozostałe sportowe wieści

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.