Siatkówka: Zagrali ku pamięci zmarłego kolegi [NASZA FOTORELACJA]

W sobotę (24.09) w Oleszycach rozegrano II Turniej Piłki Siatkowej ku Pamięci Mateusza Harasymowicza. Najlepsi okazali się siatkarze z SST Lubcza Racławówka.

W turnieju udział wzięło 5 drużyn: SSPS Czarni Oleszyce, SST Lubcza Racławówka, Zdrój Horyniec, SPS Pruchnik oraz BS Stary Dzików.

Mecze odbyły się w systemie każdy z każdym. Po rozegraniu wszystkich spotkań, pierwsze miejsce zajęli siatkarze SST Lubcza Racławówka. Na drugim miejscu uplasowali się gospodarze SSPS Czarni Oleszyce, a trzecim Zdrój Horyniec.

Rozdano także nagrody indywidualne. Najlepszym blokującym został Grzegorz Kasprzyk reprezentujący SST Lubcza Racławówka. Statuetkę najlepszego libero otrzymał Łukasz Mazur z Czarnych Oleszyc. Podczas turnieju najlepiej rozgrywał Grzegorz Kawa z drużyny SPS Pruchnik, a przyjmował Aleksander Skibicki z Horyńca-Zdroju. Natomiast MVP całego turnieju został Mateusz Tkaczyk - zawodnik Lubcza Racławówka.

Mateusz Harasymowicz był zawodnikiem siatkarskiego klubu Czarni Oleszyce. Zmarł 19 listopada 2021 roku wieku 26 lat po walce z ciężką chorobą.

Zobaczcie naszą fotorelację:

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Pozostałe sportowe wieści

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.