Dwóch lekarzy z Lubaczowa zagra na Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej Medyków

W sobotę 1 lipca w Wiedniu rozpoczną się Mistrzostwa Świata Lekarzy (World Medical Football Championship 2023), w których po raz pierwszy wystąpi Reprezentacja Polski. Wśród powołanych na turniej dwudziestu pięciu medyków z Polski znalazło się dwóch lekarzy z Lubaczowa.

Na turnieju w Austrii wystąpią Michał Korzeniowski oraz Patryk Sochań! Championat rozpocznie się 1 lipca i potrwa do 8 lipca, a w zmaganiach piłkarzy w turnieju Morell Cup weźmie udział 24 reprezentacje z całego świata.

- W Mistrzostwach oprócz Polski zagrają: Wenezuela, Czeczy, USA, Austria, Ukraina, Kostaryka, Węgry, Katalonia, Meksyk, Kolumbia, Kanada, Niemcy, Wielka Brytania, Irlandia, Austria, Portoryko, Szwecja, Hiszpania, Argentyna, Brazylia, Kazachstan i Korea Południowa. - informuje Urząd Miejski w Lubaczowie

World Medical Football Championship to oficjalne Mistrzostwa Świata, a w zespołach mogą występować tylko lekarze (nie mogą brać udziału stomatolodzy, studenci kierunków medycznych czy przedstawiciele innych zawodów związanych z medycyną). 

Źródło: lubaczow.pl

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Pozostałe sportowe wieści

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.