Za nami Puchar Roztocza w Biegu na Orientację [ZDJĘCIA]

fot. Gmina Lubaczówfot. Gmina Lubaczów

W sobotę (22.04) na terenie gminy Lubaczów odbyło się druga runda zawodów z cyklu Puchar Roztocza w Biegu na Orientację, w których wzięło udział ponad 100 zawodników z różnych klubów sportowych.

Zawody odbyły się na terenie lasu Niwki. Zawodnicy rywalizowali między sobą, pokonując trasy w jak najkrótszym czasie, korzystając z map i kompasów. Rywalizacja odbywała się w 14 kategoriach na dystansach o różnym stopniu trudności.

Na zakończenie zwycięzcy otrzymali dyplomy, medale i vouchery, które ufundowali organizatorzy i sponsorzy turnieju: Gmina Lubaczów, Bank Spółdzielczy w Lubaczowie, Gmina Zamość, Radio Orienteering Club Lubaczów, UKS Azymut Siedliska oraz Radio Serwis.

Dodatkowo dla uczestników zawodów przygotowany został gorący posiłek w formie wspólnego grilla.

- Serdecznie gratulujemy biegaczom zdobytych punktów i sportowej postawy. Dziękujemy wszystkim instytucjom i osobom, które pomagały w realizacji tego wydarzenia, takim jak Nadleśnictwo Lubaczów, Miasto Lubaczów, pracownicy GOK Lubaczów oraz OSP Lisie Jamy. Składamy również podziękowania Panu Janowi Mazurkowi, głównemu koordynatorowi całego przedsięwzięcia, oraz Sergeyu Zelenskiyemu, trenerowi z Ukrainy, który opracował mapy i ustawił punkty kontrolne. To było premierowe wydarzenie w Gminie Lubaczów w Biegu na Orientację i można je uznać za niezwykle udane. Już w czerwcu zapraszamy na biegi w Radioorientacji Sportowej. - podsumowuje sobotnie wydarzenie Gmina Lubaczów

Zdjęcia: Gmina Lubaczów

Źródło: gminalubaczow.pl

 

Komentarze   

Jklp
+2 # Jklp 2023-04-25 13:55
Bieg na orientację to teraz mowa nienawiści,bo niektóre środowiska uznalyby to za dyskryminacje bo przecież wszyscy razem maja startowac
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Pozostałe sportowe wieści

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.