Siatkówka: RS Gold Team Sieniawa zwycięzcami XXIX Memoriału im. Stanisława Mazurka [ZDJĘCIA]

fot. CKiS w Cieszanowiefot. CKiS w Cieszanowie

W niedzielę (26.03) w Cieszanowie oraz Dachnowie odbyła się XXIX odsłona Memoriału im. Stanisława Mazurka w piłce siatkowej. Najlepsi okazali się siatkarze z drużyny RS GOLD Team Sieniawa.

Impreza ta odbywa się ku czci sportowca, siatkarza, działacza Stanisława Mazurka, który w gminie Cieszanów jest symbolem miłości do siatkówki. Do dziś, od prawie 30 lat Gmina Cieszanów wraz z Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie organizuje zawody, które mają na celu uczcić pamięć Stanisława Mazurka.

Do zawodów, które rozgrywane były na halach sportowych w Cieszanowie i Dachnowie przystąpiło 6 drużyn: Czarni Oleszyce, Zdrój Horyniec, KTM Rzeszów, Żywiec Biały, Przeworsk oraz RS GOLD TEAM Sieniawa

- Drużyny zostały podzielone na dwie grupy, rozgrywane na wcześniej wspomnianych halach. Następnie, po zakończeniu rywalizacji grupowej, mecze finałowe odbywały się w Cieszanowie. Poziom sportowy był bardzo wysoki, na co zwracali uwagę zawodnicy oraz obserwatorzy. - relacjonuje Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie

Po rozegraniu wszystkich meczu najlepsza okazała się drużyna RS GOLD TEAM Sieniawa. Drugie miejsce zajęli siatkarze KTM Rzeszów, a trzecie Czarnych Oleszyc. Poza podium znaleźli się Żywiec Biały (4), Zdrój-Horyniec (5) oraz Przeworsk (6).

Nagrody drużynom wręczali: Burmistrz MiG Cieszanów - Zdzisław Zadworny oraz Dyrektor CKiS w Cieszanowie - Krystian Naparty. Wspomniana delegacja udała się także na cmentarz w Cieszanowie, by na grobie Stanisława Mazurka zapalić znicz pamięci o patronie wydarzenia.

Zdjęcia: CKiS w Cieszanowie

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Pozostałe sportowe wieści

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.