Siatkówka: Znamy zwycięzców ALPSK i ALPS w Lubaczowie [ZOBACZ ZDJĘCIA]

Dzisiaj (12.03) na hali MOSiR w Lubaczowie rozegrano finałowe mecze Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej. Spośród drużyn kobiecych najlepsze okazały się panie z LBC SQUAD. Z kolei Czarni Oleszyce zostali mistrzami ligi męskiej. Zobaczcie zdjęcia.

Za nami finałowe mecze Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej i Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej Kobiet w Lubaczowie, organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. 

W niedzielę (12.03) na parkiet pierwsze wyszły zawodniczki Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Oleszycach oraz LO Black Girls Lubaczów, aby rozegrać mecz o trzecie miejsce. Po czterech setach lepsze okazały się siatkarki z Oleszyc, które wygrały 3:1. W lidze męskiej o brązowe medale walczyli siatkarze drużyn MOSiR Bosch Service oraz BS Stary Dzików. Ten mecz również został rozstrzygnięty w czterech setach i trzecie miejsce wywalczyła sobie drużyna z Lubaczowa.

W meczu o pierwsze miejsce zmierzyli się ze sobą Czarni Oleszyce oraz Zdrój Horyniec. Finałowe spotkanie pewnie wygrali zawodnicy z Oleszyc pokonując drużynę z Horyńca 3:1. Dużo emocji licznie zgromadzonym kibicom zapewnił mecz finałowy siatkarek LBC Squad z Sanitex Silver Team Lubaczów. Pojedynek trwał prawie 3 godziny i został rozstrzygnięty dopiero w tie-breaku, który ostatecznie wygrały dziewczyny z LBC Squad.

Po rozegraniu wszystkich, czterech meczu wręczono puchary, medale oraz nagrody indywidualne. Najlepszym zawodnikiem został wybrany Damian Stachów z Czarnych Oleszyc, a zawodniczką Ewa Markiewicz z LBC Squad.

Zobaczcie zdjęcia:

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Najbliższe wydarzenia

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.