A klasa: Czarni Oleszyce liderem po VII kolejkach!

Drużyna z Oleszyc pokonała w niedzielę Horyniec-Zdrój 3:0, dzięki czemu uplasowała się na pierwszym miejscu w lubaczowskiej „A klasie”. Do ciekawej sytuacji doszło w Lisich Jamach. Przyjezdni zawodnicy z Cewkowa nie mieli ważnych kart badań. Sędzia nie dopuścił tej drużyny do gry, tym samym Start Lisie Jamy bez wychodzenia na boisko zgarnęły 3 punkty.

Czarni Oleszyce zostali samodzielnymi liderami A klasy po VII kolejkach. Tym razem zawodnikom z Oleszyc uległ Zdrój Horyniec. Po dwóch bramkach Roberta Jabłońskiego i jednym trafieniu Seweryna Klatki. Zdrój przez całe spotkanie oddał dwa groźne strzały. Najpierw bardzo groźny strzał Kazika w doskonały sposób wybronił Paweł Puk, a po strzale Pawła Dydyka piłka obiła poprzeczkę. Najwięcej bramek padło w hicie kolejki. Gwiazda Wielkie Oczy po bardzo ciekawym spotkaniu wygrała z Granicznymi Krowica. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli zawodnicy Granicznych po bramce Czały, lecz następne cztery bramki strzelili zawodnicy Gwiazdy. Goście próbowali "gonić" wyniku, lecz zabrakło im czasu. Po raz kolejny wygrali zawodnicy Victorii Stary Dzików - tym razem pewnie pokonali na wyjeździe Błękitnych Futory. Darmowe trzy punkty bez wychodzenia na boisko dopisali sobie zawodnicy Startu Lisie Jamy, ponieważ goście z Cewkowa nie mieli ważnych kart badań.

Tabela: 90minut.pl

Źródło: lubaczowskapilka.futbolowo.pl

{flike}

 

Komentarze   

muli
0 # muli 2014-09-29 21:58
co lisie jamy bali się dostać dalej w dupe?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
HBD
-1 # HBD 2014-10-01 20:30
Nie, nie "bali" :*
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Najbliższe wydarzenia