Jutro w Narolu i Oleszycach święto piłki nożnej!

Roztocze Narol i Czarni Oleszyce rozegrają w środę spotkania w ramach Okręgowego Pucharu Polski. W drugiej rundzie tych rozgrywek, nasze drużyny zmierzą się z klubami z III ligi lubelsko-podkarpackiej, a są nimi Wólczanka Wólka Pełkińska i Sokół Sieniawa.

Roztocze Narol podejmie na swoim terenie Sokół Sieniawa. Dla graczy z Sieniawy będzie to pierwsze spotkanie w tej edycji Okręgowego Pucharu Polski. W pierwszej rundzie klub otrzymał wolny los. Roztocze Narol swoją tegoroczną grę w Pucharze Polski rozpoczął już pod koniec sierpnia, kiedy to w pierwszej rundzie pokonało u siebie po rzutach karnych Pogoń-Sokół Lubaczów. Początek środowego spotkania Roztocze Narol - Sokół Sieniawa o godzinie 16:00.

Los nie okazał się być łaskawy również dla piłkarzy Czarnych Oleszyce, którzy w drugiej rundzie również zagrają z trzecioligowcem. W środowe popołudnie do Oleszyc przyjedzie drużyna Wólczanki Wólka Pełkińska. Trzecioligowiec, podobnie jak Sokół Sieniawa, rozgrywki w OPP rozpoczyna od drugiej rundy. Czarni Oleszyce w pierwszej rundzie pokonali po rzutach karnych aktualnego lidera jarosławskiej klasy okręgowej KS Wiązownica. Początek meczu Czarni Oleszyce - Wólczanka Wólka Pełkińska o godzinie 16:00.

Pary II rundy Okręgowego Pucharu Polski:
MKS Kańczuga 5:3 Start Pruchnik
Czarni Oleszyce - Wólczanka Wólka Pełkińska
Roztocze Narol - Sokół Sieniawa
Płomień Morawsko - JKS Jarosław
MKS Radymno - Granica Stubno
Huragan Gniewczyna - Orzeł Przeworsk
Motor Grochowce - LKS Skołoszów
Sanoczanka Święte - Polonia Przemyśl

Rywale są bardzo silni, ale kibicujmy naszym i o godzinie 16:00 przyjedźmy wybierzmy się na stadion do Oleszyc i Narola!

Źródło: lubaczowskapilka.com.pl, zlubaczowa.pl

{flike}

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Katalina
# Katalina 2014-11-21 20:44
Lepiej zagłosujcie na telekamery 2014r .Tylko do końca stycznia 2015r

UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.

Ostatnio dodane