Jutro w Narolu i Oleszycach święto piłki nożnej!

Roztocze Narol i Czarni Oleszyce rozegrają w środę spotkania w ramach Okręgowego Pucharu Polski. W drugiej rundzie tych rozgrywek, nasze drużyny zmierzą się z klubami z III ligi lubelsko-podkarpackiej, a są nimi Wólczanka Wólka Pełkińska i Sokół Sieniawa.

Roztocze Narol podejmie na swoim terenie Sokół Sieniawa. Dla graczy z Sieniawy będzie to pierwsze spotkanie w tej edycji Okręgowego Pucharu Polski. W pierwszej rundzie klub otrzymał wolny los. Roztocze Narol swoją tegoroczną grę w Pucharze Polski rozpoczął już pod koniec sierpnia, kiedy to w pierwszej rundzie pokonało u siebie po rzutach karnych Pogoń-Sokół Lubaczów. Początek środowego spotkania Roztocze Narol - Sokół Sieniawa o godzinie 16:00.

Los nie okazał się być łaskawy również dla piłkarzy Czarnych Oleszyce, którzy w drugiej rundzie również zagrają z trzecioligowcem. W środowe popołudnie do Oleszyc przyjedzie drużyna Wólczanki Wólka Pełkińska. Trzecioligowiec, podobnie jak Sokół Sieniawa, rozgrywki w OPP rozpoczyna od drugiej rundy. Czarni Oleszyce w pierwszej rundzie pokonali po rzutach karnych aktualnego lidera jarosławskiej klasy okręgowej KS Wiązownica. Początek meczu Czarni Oleszyce - Wólczanka Wólka Pełkińska o godzinie 16:00.

Pary II rundy Okręgowego Pucharu Polski:
MKS Kańczuga 5:3 Start Pruchnik
Czarni Oleszyce - Wólczanka Wólka Pełkińska
Roztocze Narol - Sokół Sieniawa
Płomień Morawsko - JKS Jarosław
MKS Radymno - Granica Stubno
Huragan Gniewczyna - Orzeł Przeworsk
Motor Grochowce - LKS Skołoszów
Sanoczanka Święte - Polonia Przemyśl

Rywale są bardzo silni, ale kibicujmy naszym i o godzinie 16:00 przyjedźmy wybierzmy się na stadion do Oleszyc i Narola!

Źródło: lubaczowskapilka.com.pl, zlubaczowa.pl

{flike}

Komentarze   

Katalina
0 # Katalina 2014-11-21 20:44
Lepiej zagłosujcie na telekamery 2014r .Tylko do końca stycznia 2015r
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Najbliższe wydarzenia