Wypadek bryczki w Załużu. Na miejscu śmigłowiec LPR [AKTUALIZACJA]

W niedzielę po godzinie 13:00 w Załużu doszło do wypadku bryczki. Poważnie ranny został mężczyzna, po którego przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Wczoraj po godz. 13 dyżurny lubaczowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu z udziałem bryczki konnej. Jak ustalili będący na miejscu policjanci, bryczką podróżowało 6 osób wraz z woźnicą. 9-letnia wnuczka woźnicy, jego 52-letni znajomy oraz 47-letnia mieszkanka gminy Cieszanów wraz z dwójką swoich dzieci w wieku 4 i 5 lat.

- W trakcie przejażdżki, z nieustalonych przyczyn jedna część bryczki wypięła się i uderzyła konia w tylne nogi. Na skutek tego zdarzenia koń spłoszył się, a jadący zaprzęgiem pasażerowie wraz z woźnicą wypadli z bryczki. - informuje rzecznik KPP Lubaczów asp. Monika Tomczyszyn-Pachołek

W wyniku doznanych obrażeń, 52-letni mieszkaniec gminy Lubaczów śmigłowcem LPR został przetransportowany do szpitala w Rzeszowie.

Do szpitala trafiła również z lżejszymi obrażeniami 40-letnia mieszkanka gminy Cieszanów wraz z dwójką swoich dzieci w wieku 4 i 5 lat.

71-letni woźnica - mieszkaniec gminy Lubaczów i jego wnuczka nie doznali obrażeń. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że kierujący bryczką był trzeźwy.

fot. KPP Lubaczówfot. KPP Lubaczów

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.

Ostatnio dodane

W kinie

No result...