Budomierz: Kompletnie pijany obywatel Ukrainy wjechał do zbiornika wodnego

fot. BiOSGfot. BiOSG

Nieopodal przejścia granicznego w Budomierzu obywatel Ukrainy będąc podróż samochodem zakończył w zbiorniku przeciwpożarowym. Był kompletnie pijany.

Funkcjonariusze Straży Granicznej z placówki w Lubaczowie patrolujący rejon, zauważyli osobówkę marki Volkswagen znajdującą się w przeciwpożarowym zbiorniku wodnym. Natychmiast sprawdzili, czy jego pasażerowie nie ucierpieli w wyniku nietypowego manewru i nie potrzebują pomocy. W trakcie rozmowy z kierowcą, obywatelem Ukrainy mundurowi nabrali podejrzeń, że mężczyzna jest pod wpływem alkoholu. Przypuszczenia potwierdziło badanie przeprowadzone przez policjantów z Lubaczowa. - informuje Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej

Mężczyzna miał w wydychanym powietrzu ponad 3 promile alkoholu. Powtórne badanie wskazywało na tendencję wzrostową tego poziomu. Kierowca tłumaczył, że jechał do pracy.

Dalsze postępowanie w sprawie prowadzi Policja.

Źródło: BiOSG

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.

Ostatnio dodane