Informacje Lubaczów, powiat lubaczowski

Featured

Ukrainka "zapomniała" zapłacić za paliwo. Wpadła w Budomierzu

fot. BiOSGfot. BiOSG

Strażnicy graniczni na przejściu w Budomierzu zatrzymali 33-letnią Ukrainkę, która wcześniej nie zapłaciła za paliwo na jednej ze stacji na Litwie.

14 stycznia do kontroli na przejściu granicznym w Budomierzu zgłosiła się 33-letnia Ukrainka podróżująca do Polski. W trakcie kontroli dokumentów mundurowi ustalili, że kobieta jest w zainteresowaniu litewskich służb. Jak się okazało, cudzoziemka współdziałając z innymi osobami zatankowała na Litwie 102 litry paliwa. Następnie oddaliła się, „zapominając” o opłaceniu kwoty 183 euro.

Aktualnie wobec cudzoziemki sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci zakazu opuszczania Polski połączony z zatrzymaniem paszportu. Dalsze czynności będą podejmowane w uzgodnieniu ze stroną litewską.

Źródło: BiOSG

Co o tym myślisz?
Wszystkich odpowiedzi: 0
Pisior
Sąsiedzi ze wschodu mają kurestwo i złodziejstwo we krwi, zupełnie jak pis
0
Jac123
Deportować bez prawa wjazdu do Unii Europejskiej!!!
0
Czy wiadomo?
Ukraińcy bardzo nie lubili Piłsudskiego. -Dlaczego?Dziadek prezydenta bardzo nie lubił Piłsudskiego. -Dlaczego?
0
Tymek Szydło
Pisiory klaskali dzisiaj w rytm kawałka Queen, a ich guru w brudnych butach i z łupieżem na ramieniu walił wlazł kotek na płotek. I taki stary tetryk rzadzi pisem
0
Czy wiadomo?
Jeszcze jedna roztargniona 18-letnia Ukrainka zatankowała auto na MOP Palikówka, nie zapłaciła i uciekła. Wpadła na polsko ukraińskiej granicy w Korczowej.
0
Ada
I jak ty!
0
Ada
I jak ty!
0
Ada
Nie bredź, nie pajacuj.
0

10000 Pozostało znaków