30 nowych funkcjonariuszy w szeregach podkarpackiej KAS

fot. KAS Przemyślfot. KAS Przemyśl

30 nowo przyjętych funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej złożyło ślubowanie w siedzibie Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu.

20 lipca w siedzibie Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu odbyło się ślubowanie nowych funkcjonariuszy. W czasie uroczystości obecni byli przedstawiciele kadry kierowniczej Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie, Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu, a także kapelan podkarpackiej KAS.

W grupie 30 ślubujących funkcjonariuszy było 16 kobiet i 14 mężczyzn. Ich miejsca służby to drogowe przejścia graniczne w Medyce, Korczowej, Budomierzu, a także Oddział Celny Kolei Przemyśl-Medyka. Cześć z nich zostanie zaangażowana w kontrolę celno-skarbową. Przyjęcie nowych funkcjonariuszy jest kolejnym etapem wzmocnienia składu Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) w naszym województwie.

"Jako funkcjonariusz Służby Celno-Skarbowej ślubuję z pełną świadomością wykonywać obowiązki na rzecz Rzeczypospolitej Polskiej, przestrzegać Konstytucji, obowiązującego prawa, rzetelnie realizować powierzone mi zadania oraz godnie reprezentować służbę, przestrzegając zasad etyki zawodowej" – to słowa, którymi nowi funkcjonariusze złożyli ślubowanie, trzymając sztandar Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie.

Zdjęcia: KAS Przemyśl

{gallery}kas-nowi-2023-lipiec{/gallery]

Źródło: KAS Przemyśl

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.