69-latek z Nowego Dzikowa aresztowany za atak na córkę. Przyznał się do winy

69-letni mieszkaniec Nowego Dzikowa został aresztowany na trzy miesiące za usiłowanie zabójstwa swojej córki. Mężczyzna przyznał się do winy i wyraził ubolewanie.

W czwartek rano 69-latek został zwolniony ze szpitala i przewieziony do policyjnego aresztu. Następnie tego samego dnia w lubaczowskim sądzie podejrzany został wyjaśnienia i wyraził ubolewanie po wydarzeniach z minionego poniedziałku przed biurem Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Lubaczowie. 

Mężczyzna usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. Został aresztowany na trzy miesiące.

14 listopada 69-letni mieszkaniec gminy Stary Dzików po wyjściu z budynku ARiMR podciął swojej 38-letniej córce gardło, a później sam chciał popełnić samobójstwo. Przyczyną konfliktu była ziemia, którą ojciec kilka lat temu darował córce, a teraz chciał odebrać. Kobieta chciała oddać nieruchomość, ale postawiła mu warunek, że najpierw ma uregulować zaległości wobec agencji. Na tym tle właśnie doszło do awantury przed biurem ARiMR.

Za usiłowanie zabójstwa grozi kara pozbawienia wolności od 8 lat do nawet dożywocia.

Mężczyzna nie był dotychczas karany.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane